Zboží zaplacené před 14 dny stále ještě nedorazilo!

Reakce obchodu Net-market.cz

jak jsme Vás informovali emailem dne 9.4.2024, Vaše objednávka byla v řádném termínu odeslána z našeho skladu. Pokud je problém s doručením Vaší objednávky, prosím kontaktujte přímo přepravní společnost, kde Vám k zásilce podají bližší informace a sdělí termín doručení. Případně samozřejmě můžete kontaktovat i naši zákaznickou linku (telefonicky či emailem), kde Vám rádi sdělíme dostupné informace k Vaší zásilce.

Net-market.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Hrozné , hrozné a ještě jednou hrozné !!!

Reakce obchodu Net-market.cz

vzhledem k času vytvoření Vaší objednávky těsně před Vánoci a uvedenému termínu dodání zboží jsme Vás obratem upozorňovali, že zboží, jak bylo uvedeno, nebude možné dodat do Vánoc, ale bude dodáno nejdříve na začátku ledna 2024, zda-li s tím počítáte nebo budete chtít objednávku upravit či zrušit. Na toto jste nám odpověděl, že objednávka platí a ačkoli ještě ani není leden, už nám dáváte negativní hodnocení...

Přejeme pěkné a klidné svátky.

Net-market.cz

• Zboží mi nebylo doručeno s omluvou, že se budˇztratilo nebo poškodilo
    • Bylo to před vánoci a dárek jsem nedostal

Reakce obchodu Net-market.cz

velice nás mrzí komplikace s Vaší objednávkou, bohužel však poškození či ztrátu zásilky během přepravy opravdu nemáme jak ovlivnit.

dlouhodobost

Reakce obchodu Net-market.cz

za několikadenní zdržení na straně Zásilkovny se velice omlouváme, ale bohužel jej nemáme jak ovlivnit. My zásilku v řádném termínu odeslali.

Mrzí nás ale, že nám dáváte negativní a nejhorší možné hodnocení bez toho, aniž byste nás o problému informovala a dala nám tak šanci situaci nějak řešit.

Net-market.cz

• Zboží nedorazilo do dvou dnů jak bylo inzerovano

Reakce obchodu Net-market.cz

za zpoždění ve vyřizování Vaší objednávky v řádu jednotek pracovních dní se velice omlouváme. Ohledně neplánovaného zdržení a aktuálního termínu dodání jsme Vás informovali předem na Váš email.

Net-market.cz

Obchod nemá zajištěny dodávky od dodavatele, zboží, které mělo být dodáno během 48 hodin stále nemám.

Reakce obchodu Net-market.cz

za zdržení ve vyřizování Vaší objednávky, o kterém jsme Vás informovali, se ještě jednou velice omlouváme.

Bohužel ,v tomto obchodě už nakupovat nebudu. Objednané zboží dodnes
    nedoručeno, výmluva obchodu = "zboží nám dosud nebylo dodáno"!?!?

Reakce obchodu Net-market.cz

za zdržení ve vyřizování Vaší objednávky se ještě jednou omlouváme, jak jsme Vás informovali emailem po přijetí Vaší objednávky, Vámi objednané zboží bylo s dostupností na externím skladě - na objednávku z centrálního skladu výrobce. Odtud jsme pro Vás zboží objednali, ale bohužel trvalo o něco déle, než výrobce zboží dodal. O této situaci jsme s Vámi komunikovali, sdělili upřesněný termín dodání a za zdržení se omluvili.

Net-market.cz

Zboží odesílají pozdě než je uvedeno v nabídce zboží …..
    Nabídka rozměru zboží je zavádějící a nesouhlasí s rozměry v nabidce

Reakce obchodu Net-market.cz

ohledně zpoždění o 2 dny oproti předpokládaném termínu dodání způsobeného komplikacemi na straně přepravní společnosti jsme Vás informovali a za tuto situaci se omluvili. Samozřejmě chápeme, že každé zpoždění je nepříjemné, ale bohužel ani nám se v případě zboží na objednávku z centrálního skladu výrobce nevyhýbají situace, které můžeme jen těžko ovlivnit.

Co se rozměrů zakoupených misek pod květináč týče, rozměry jsou pro každou velikostní variantu popsány v popisu produktu (rozměry misky i dna přesně v cm), těmto informacím je pochopitelně třeba věnovat před nákupem náležitou pozornost.

Pokud Vám zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, samozřejmě jej můžete vrátit, vrátíme Vám za zboží platbu. V případě, že některý z uvedených rozměrů neodpovídá skutečnosti, prosím kontaktujte nás, zboží si na vlastní náklady stáhneme a vrátíme Vám platbu v plné výši.

Net-market.cz

• Část objednávky již nebyla, jiná barva objednaného auta.

Reakce obchodu Net-market.cz

za nedostupnost jedné položky z šesti objednaných se ještě jednou omlouváme, bohužel se daná položka již doprodala.

Dále u Vaší objednávky neevidujeme žádný požadavek na konkrétní barvu objednaného autíčka, ale rádi Vám jej vyměníme, pokud Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje.

Net-market.cz

• Dvakrát přišlo něco jiného, než bylo objednáno.

Reakce obchodu Net-market.cz

pokud si myslíte, že je jakýkoli problém s námi dodaným zbožím, stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky, rádi se s Vámi na Vaši objednávku podíváme a pokusíme se společně přijít na to, kde mohl nastat problém. Bohužel nemůžeme řešit problém, o kterém nevíme.

Mrzí nás, že jsme ani nedostali šanci situaci jakkoli řešit a rovnou nám dáváte za veškerou naši práci s pečlivým a rychlým odesláním zboží nejhorší možné hodnocení.

• otřesné

bez komentáře

Reakce obchodu Net-market.cz

bohužel nevíme, co konkrétně máte svým hodnocením na mysli, nicméně u Vaší objednávky se 4 dny čekalo na úhradu Vámi zvoleným bankovním převodem. Po opakované urgenci a následné úhradě objednávky bylo vše druhý pracovní den odesláno. Další den pak byla Vaše objednávka přepravní společností doručena.

Žádný problém od přepravní společnosti ani od Vás k dodanému zboží neevidujeme, pokud tedy jako otřesnost hodnotíte dobu dodání, stalo se tak bohužel jen pouze díky Vaší liknavosti a otálením s platbou.

Děkujeme za pochopení
    Net-market.cz

Neodporúčam, za mňa nikdy viac. Len tak mi zrušili objednávku na tovar, ktorý mal byť dostupný a ďalej ho ponúkali…

Reakce obchodu Net-market.cz

za chybu v naší nabídce jsme se Vám ihned po přijetí objednávky omluvili a vzniklou situaci vysvětlili. Zboží bylo obratem zaznačeno v nabídce jako nedostupné a nebylo jej dále možné objednat.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

• dobrá komunikace
    • dobrá komunikace
    • špatné z oží

Net-market.cz

• Šipky vypadají moc hezky.
    • Obchod dodržel dobu dodání.
    • Než mi obchod odpověděl, tak zboží zdražil o 300 Kč a nedalo se nic dělat.
    • Chybné popsání zboží. Mají napsáno, že terč má automatické hlasové bodování a nemá. Má jen pár zvukových efektů.
    • Označení 5208 není nikde vidět, čili může to být levnější verze.

Celkově více zklamání, než radosti. Jen doufám, že za ty peníze budou dobře sloužit.

Vážená paní Renato,
    rádi se k Vašemu hodnocení a nákupu u nás také vyjádříme. Před nákupem terče na šipky jste nám v rozmezí týdnů poslala celkem 8 emailů s různými dotazy na dané zboží. Zjišťování všech požadovaných informací a technických detailů pochopitelně zabralo nějaký čas, jelikož se nejednalo o běžně dostupné informace a bylo nutné oslovit přímo distributora / výrobce. Během vzájemné komunikace bohužel neočekávaně došlo ke zdražení zboží ze strany distributora a tato změna ceny se promítla i do naší nabídky.

K Vaším výtkám:
    - Zboží je popsáno správně a funkčně zboží plně odpovídá popisu, jelikož disponuje hlasovým bodováním konkrétních kombinací hodů a zvukovými efekty.
    - Označení 5208 je interní kód zboží, na obalu není nikde uveden, nicméně toto zboží ani v dražší, ani v levnější verzi nevedeme ani jsme nevedli v nabídce - není v žádném případě možná záměna za levnější verzi.
    - Dodané zboží naprosto přesně odpovídá fotografii v eshopu i popisu funkčnosti.

Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte samozřejmě možnost jej vrátit v rámci odsoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí, a my Vám vrátíme platbu.

Mrzí nás, že za veškerou komunikaci a zjišťování podrobných technických informací ke zboží, jeho následné rychlé a bezproblémové doručení, hodnotíte tím nejhorším způsobem.

Net-market.cz

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Strašný nepořádek na výdejním místě.
    • Zboží bylo použité a nefunkční.
    • Dovolat se tam moc nedá.

Reakce obchodu Net-market.cz

zboží v naší nabídce je vždy nové a nepoužité, pokud si však myslíte, že je jakýkoli problém, např. s funkčností námi dodaného zboží, stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky, rádi se s Vámi na Vaši objednávku podíváme a pokusíme se společně přijít na to, kde mohl nastat problém a samozřejmě vše vyřešíme. Na naší telefonní lince je hlasový automat s pořadníkem, tedy hovory jsou vyřizovány postupně, jak do fronty přišly a dovolat se je vždy možné.

Net-market.cz

• Přesuny dodání z týdne na týden

Nedoporučuji

Reakce obchodu Net-market.cz

za zpoždění o 2 prac. dny na straně distribučního centra výrobce z důvodu aktuální vrcholící sezóny, o kterém jsme Vás informovali, se ještě jednou omlouváme.

Net-market.cz

Chyby v komunikaci, zboží neodpovídá představě podle nabídky

Reakce obchodu Net-market.cz

pokud si myslíte, že je jakýkoli problém s námi dodaným zbožím, neodpovídá fotografiím či popisu, stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky, rádi se s Vámi na Vaši objednávku podíváme a pokusíme se společně přijít na to, kde mohl nastat problém. Bohužel nemůžeme řešit problém, o kterém nevíme.