Nenapíší jasně a zřetelně, že platba kartou je možná pouze on-line PŘEDEM, nikoli fyzicky v obchodě!

Reakce obchodu Nemravka.cz

děkujeme za Vaši reakci. Jak Vám kolegyně několikrát vysvětlovala telefonicky, platba předem při výběru osobního odběru v Blanické je nutnost, protože obchod v Blanické není náš, tudíž v něm ani nemůžeme vybírat peníze (stejný postup je běžný u partnerů Zásilkovny atd.). Dále Vás e-shop při objednávání vede tak, aby platba kartou nemohla být vybrána, z toho je také patrné, že tato volba není možná. Měla jste možnost kartou zaplatit prostřednictvím e-shopu, dále máte na výběr možnost platby paypalem.
    Bohužel se kolegyně z Vaší strany i přes snahu Vám vše vysvětlit setkala jen se spoustou vulgarit. Tento styl komunikace opravdu nevedeme a jsme rádi, že naši zákazníci většinou také ne.

Změnit hodnocení Heuréky neumíme, ale věříme, že ostatní recenze jsou pro naše zákazníky dostatečnou informací o kvalitě, spolehlivosti a rychlosti našich služeb.

S pozdravem,
    Petra Nemravová

• sortiment jinde nedostupný
    • nemístně drahé poštovné

Reakce obchodu Nemravka.cz

Dobrý den, Vjéřo, naše poštovné kopíruje poštovné České pošty. V GLS nabízíme naopak velmi výhodné poštovné. Myslím, že bohužel toto hodnocení je spíše na Českou poštu, ale i tak děkujeme za názor. Petra Nemravová, nemravka.cz

• Velký výběr zboží. Velmi vstřícná komunikace. Perfektní řešení reklemace.

Nakoupila jsem 2x. Pokaždé bylo zboží vadné. První reklamace proběhla zcela bez problémů a to i přes to, že jsem si při nákupu nevzala účtenku. Velice slušné jednání. Při druhém nákupu jsem dostala nefunkční nálepky. Pro reklamaci jsem se nerozhodla, protože bych nedělala asi nic jiného :o( A nálepky si vyříznu a nalepím lepidlem.

Reakce obchodu Nemravka.cz

Vážená paní, děkujeme za Vaši reakci na nákup u nás. Oboje zboží, které bylo vadné, bylo vadné poprve, nikdy dříve jsme reklamaci na daný produkt nezaznamenali. Vstřícnost při vyřizování reklamací je myslím jednou z našich předností. Proto i druhou reklamaci (kterou jsme zjistili až z Vašeho hodnocení) jsme s Vámi řešili, avšak jak píšete výše, nemáte o ni zájem. Je nám velmi líto, že situace nastala, nicméně pro její vyřešení jsme udělali maximum. S přátelským pozdravem, Petra Nemravová, nemravka.cz

• Zboží vybírá odbornce na polymerové hmoty.
    • Paní Nemravová a kol. skvěle poradí.
    • Je erudovaná a velmi příjemná.

Ano, nakupujete u odborníka, rychle a skvěle.

Reakce obchodu Nemravka.cz

Moc díky, Lydie, Vaše stoprocentní hodnocení nás velmi těší, byť ho trochu kazí fakt zřejmě ukliknutí, kterým obchod nedoporučujete a který nám ve výsledku kazí náš rating. Ale přesto Vás máme rádi :o) a přijďte zas. Hezký den, Petra Nemravka