• čekání

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

velice se omlouváme za čekací dobu ohledně zboží ve Vaší objednávce. Nicméně jsme Vám posílali předpokládaný termín dodání na náš obchod, který byl stanoven na dnešní den 30.4.2024. Bohužel zboží, které máte objednané, tak je o něj veliký zájem a nestíhá se toto zboží, expedovat v termínech, které uvádíme. Snažíme se dodávat zboží zákazníkům co nejrychleji, ale někdy to se pozdrží jako ve Vašem případě.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

Rychlost dodání, cena velmi výhodná

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

děkujeme za stoprocentní hodnocení Vaší objednávky zboží. Jsme rádi, že Váš nákup proběhl zcela bez problému a v pořádku.

• vstřícný personál, rychlá a jasná domluva, vše klaplo na 100%

• rozumna cena
    • hodila se delsi lhuta vyzvednuti

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• rychlé dodání, dobrá cena

• Výborná komunikace,spokojenost

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

Dobré ceny, rychlé dodání, dobře dostupné výdejní místo.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• Vyjímečně velká rychlost vyřízení zakázky
    • Zatím nevím, zařízení ještě nepoužívám

• Přehledné stránky
    • Seriozní jednání
    • Źádná

Obchod doporučuji

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• rychle vyrizeni objednavky, nizke ceny, dobra komunikace.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• Přestože neměli zboží skladem, do dvou pracovních dnů jsem zboží obdržel dle objednávky.

Rychlost a vstřícnost jednání.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

Vše v pořádku. Rychlé doručení.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

Standardní e-shop, komunikuje dobře, dodržuje lhůty.

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení Vaší objednávky zboží. Jsme rádi, že Váš nákup proběhl zcela bez problému a v pořádku.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• Úžasně rychlé a spolehlivé doručení zboží

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

Byli jsme velmi spokojeni jak s průběhem vlastní objednávky, tak zejména s osobním přístupem při přímém převzetí dodaného výrobku v prodejně TZB v Jateční ulicic v Praze.

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

děkujeme za stoprocentní hodnocení Vaší objednávky zboží. Jsme rádi, že se Vám v našem obchodě líbilo a byli jste spokojeni, jak s průběhem objednávky, tak s přístupem zaměstnanců prodejny.

• rychlé, bezproblémové

• Překvapivě rychlé dodání děkuji