Vše perfektní spokojenost

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

děkujeme za stoprocentní hodnocení Vaší objednávky zboží. Jsme rádi, že Váš nákup proběhl zcela bez problému a v pořádku.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• Rychlost přípravy zboží a kvalita komunikace

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• Vše šlo bez problémů, komunikace, info, doprava.
    • Nešlo platit kartou na dobírku.

V pohodě e-shop. Žádné obavy. Kotel byl za týden doma.

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení Vaší objednávky zboží. Jsme rádi, že Váš nákup proběhl zcela bez problému a v pořádku.
    Bohužel u přepravní společnosti Toptrans zatím nelze platit platební kartou. Děkujeme za pochopení.

• Rychlé a pohodové jednání

Nedodržení termínu dodání.

Vážený zákazníku,

je nám velice líto, že jste nespokojen s termínem dodání zboží, ale nemáte pravdu. Zboží jsme Vám dne 9.1.2024 odeslali přepravní službou. Po novém roce jsme Vám zaslali informační email s termínem dodání 10.1.2024. Vaši objednávku jsme odeslali včas. Na přelomu roku probíhají různé inventury, jsou zavřené sklady a termíny dodání jsou delší. Ve vašem případě se tak nestalo a tak nebylo důvod pro udělení jedné hvězdičky za termín dodání, který byl splněn.

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• Velmi rychlá a příjemná spolupráce

Box dorazil v pořádku jen chyběla jedna tryska po telefonické domluvě tryska dorazila druhý den. Za mě dobrý obchodník, který umí rychle vyřešit problém.

• Rychlé jednání

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

Jedná se o první nákup. CR04 ještě nebyl nainstalován.
    Děkuji a doufám že instalace bude problémů.

mám dobré zkušenosti

TÝM NEJLEVNEJŠÍ .TZB

• Vse v poradku,domluva,rychlost doruceni,funkcnost,cena,komunikace.Naprosta spokojenost

• OK

OK

Rychlost , ochota

• Spolehlivost

• Spokojenost, doporučuji

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

děkujeme za stoprocentní hodnocení a reakci. Jsme rádi, že Váš nákup proběhl zcela bez problému a v pořádku.

Rychlé jednání, ochota. Doporučuji

Spokojenost

• Rychlé dodání max. spokojenost

• Výběr

Reakce obchodu nejlevnejsiTZB.cz

děkujeme za pozitivní reakci. Jsme rádi, že Váš nákup proběhl zcela bez problému a v pořádku.

• Vše v pořádku.

Doporučuji!