• Doprava zdarma, slevové programy, výborné ceny.

Naprostá spokojenost, pravidelně nakupuji a vždy byla dobrá komunikace. Výborné ceny a slevové programy pro stálé zákazníky. Určitě doporučuji!

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni!
    S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

• doprava zdarma
    • výborné ceny

Spokojenost, dobré ceny, doprava zdarma, bezproblémová komunikace, někde delší doba dodání,ale jinak spolehlivý obchod.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme!!! S pozdravem Nejlevnější ozvučení.cz

• Dobré ceny,doprava zdarma
    • Poměrně dlouhá dodací doba,jako komunikace pouze automatická odpověď

velký výběr zboží,výborné ceny,špatná komunikace...pouze odkaz na obchodní podmínky
    Jinak doporučuji!!

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme za doporučení a recenzi, které si vážíme, a která nám velmi napomáhá ve zkvalitňování našich služeb. Budeme se těšit na další spolupráci. S pozdravem Nejlevnější ozvučení.cz

• Naprosto netransparentní obchod bez povinných identifikačních údajů, neuvádí sídlo firmy! Zboží nabízí v rozporu s občanským zákoníkema neumožňuje zákazníkovi vrátit zboží v zákonné lhůtě 14-ti dní dle paragrafu 53.
    • Tento obchod by neměl být vůbec jakkoliv prezentován a měl by být vyřazen z Heureka!

Jednoznačně varuji před tímto anonymním obchodem který navíc nedodržuje platné zákony ČR!

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Dobrý den, každý náš klient má právo na vrácení zboží dle paragrafu 53 ve lhůtě 14-ti dní. Toto znění je ke shlédnutí v obchodních podmínkách e-shopu v odstavci č.5 - odstoupení od kupní smlouvy.V případě dalších nesrovnalostí nás kontaktujte na uvedeném e-mailu v našem e-shopu, rádi Vám vše zodpovíme.