• Kvalitní zboží
    • Rychlé jendMiladaání
    • Ochota
    • Nemá

Nakupujte jen kvalitní zboží a vyplatí se vám to

• Nízké ceny
    • Drobný zmatek u dopravy, nepřesně uvedená adresa

• Nízká cena

Jsem spokojen s dodáním i kvalitou zboží.

• Nízké ceny.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení, kterého si vážíme. S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

Zboží jsem si objednal domů a bylo doručeno na ůplně jinou adresu a jiné osobě.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Dobrý den pane Diviš, je nám líto, že jste s nákupem u nás nebyl spokojen a byl problém při doručování. Avšak z naší strany bylo zboží expedováno na Vámi uvedenou adresu s Vaším jménem, přesně jak bylo uvedeno ve Vaší objednávce. Pokud byl problém s přepravní společností či doručením zboží, určitě jste nás mohl kontaktovat a ihned bychom tento problém řešili přímo s dopravcem. Co se týká lhůty doručení, zboží od nás bylo expedováno hned druhý pracovní den od objednávky (objednávka 24.5.2016, expedováno 25.5.2016), přesně tak, jak bylo uvedeno u zboží. Přesto se omlouváme, pokud byla nepříjemnost s dopravcem a finálním doručením a přejeme příjemný den. S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

perfektní, všem doporučuji

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a přejeme příjemný den! S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

• ochota, rychlost, vstřícnost
    • zadné

dopručuji

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Děkujeme za skvělou recenzi, jsme rádi, že jste byla u nás s nákupem spokojená. S pozdravem a přáním hezkého dne, tým Nejlevnější ozvučení.cz

• Nejlevnější

Vynikající prodejce, ochotný, vstřícný, trpělivý. Výborná komunikace. Doporučuji.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Děkujeme za krásnou recenzi, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste u nás byl s nákupem spokojený. S pozdravem a přáním příjemného dne, tým Nejlevnější ozvučení.cz

• lepší ceny, doprava zdarma
    • zatím o ničem nevím

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Děkujeme Vám za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste byl u nás spokojen! S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

• Bezproblémová komunikace
    • Osobní přístup
    • nevím o žádných

kdykoli opět

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi. Jsme velice rádi, že jste byli u nás s nákupem i službami spokojeni. Budeme se těšit i na budoucí spolupráci a Vaší návštěvu. S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

Dobrá cena, vcelku dobrá dodací lhůta, skvělá komunikace s obchodem. Mohu doporučit

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste u nás byli s nákupem spokojeni!

• Superceny, kvalitní zboží

Superprodukt za supercenu, perfektní rychlost dodání, kvalitně zabaleno. Dopravce Intime naprostá špička.
    Profesionální eshop. Doporučuji!!!
    Hodnotím 120%

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme Vám za Vaše hodnocení, kterého si vážíme. Jsme velice rádi, že jste s námi, produktem i celým průběhem objednávky spokojen!

• rychlost a ochota

S produktem jsem spokojený

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme Vám za Vaší recenzi, které si velice vážíme! Jsme rádi, že jste nejen s produktem, ale i s nákupem u nás spokojeni!
    S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

• postrádám podrobný technický popis výrobku

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme Vám za Vaší recenzi, které si vážíme a pomáhá nám ve zkvalitňování služeb. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni.

• Výběr zboží
    • Kvalita
    • Nemá

Doporučuji všem kolegům muzikantům....

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme Vám za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem a našimi službami spokojen.
    S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

• Dobrá cena a rychlé dodání
    • Žádné

Dobrá cena
    Ochota a velice dobrá komunikace
    Všem tento obchod doporučuji

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si vážíme. Jsme velice rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.
    S pozdravem tým Nejlevnější ozvučení.cz

Dobré ceny, vstřícnost a dobrý výběr ! Každý si najde svoje.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ OZVUČENÍ

děkujeme za Vaší recenzi, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jsme s nákupem u nás byl spokojen.