Nehodnotím kladně, zboží přes několik vysvětlujících emailů během 7 dní, nebylo stále doručeno.

Dobrý den

Zboží je dodané. Bohužel těžké náklady nejezdí tak rychle jako balíčky a tak Naše zboží chodí až po zaslání dotazníku o spokojenosti :-)

Tak snad bude lavička sloužit...

Josef Vala

• Dosud mi nebylo nic dodáno

Dobrý den

Je nám líto. Nakonec stornováno.

Josef Vala

Ještě se ani neozvali jestli zboží mají, natož zda ho pošlou.

Dobrý den

Prosím projděte spam složku v doručené poště, kolega odesílal odpověď druhý den ráno.

Děkuji Vám

Josef Vala - majitel

• Nabízejí zboží,které nemají na skladě.

Dobrý den

Omlouváme se, výpadek u dodavatele (dovolená).

Příště budeme chytřejší :-)

• nekomunikace

Dobrý den

Tady se musíme omluvit, kolega zastupující nemocného neodeslal odpověď. A tudíž tuto recenzi uznávám jako oprávněnou. Kolegu jsem informoval, snad už nikdy nezapomene.

majitel

• Došlo po 20 dnech, poškozené

S obchodem jednání dobré, ale doprava trvala velmi dlouho a zboží přišlo poškozené.

Reakce obchodu NEJLEVNĚJŠÍ STAVBA

Ano, to nás mrzí, přeposlal jsem Vaše foto výrobci na reklamaci, kvůli poškození dopravcem. Omlouváme se a řešíme nápravu.
    Josef Vala

obchod uvádí zboží skladem, s dodací lhůtou 3 týdny.

• chybná informace na eshopu o dostupnosti zboži

Ještě že jsem si tam pro jistotu zavolal. Zboží uvedené s dostupností ihned nemají a snad ani nikdy neměli, museli by ho objednat, atd.
    Informace do eshopu pry zadávají skladnící kteří tomu nerozumí... ?
    Na email o storno objednávky ani neodpověděli.

• cena za dopravu zboží

... na potvrzení objednávky jsem čekal a čekal... a čekal a cena za dopravu je bezkonkurenční

Nakoupili ksme ztracené bednění přes tuto firmu za výhodnější cenu, než jinde na trhu, když jsme ale vrátili palety, za které nám byla naúčtována záloha, firma Nejlevnější stavba už nám tuto zálohu (850kč) neproplatila ani po několika urgencích, proto nedoporučuji.

Nabízí co nemůžou spllnit.

Je tam všechno a rychle vyřízeno a taky mají dobré ceny.

• sice nejlevnejsi cena produktu ktery jsem chtel koupit
    • ale predrazena cena dopravy........zbozi slo odelat treba DPD za 130kc a ne za 600kc

• lže o dostupnosti zboží

Na stránkách udává dostupnost zboží okamžitě a umožňuje provést objednání překladů jednotlivě, ale pak napíše, že dané zboží se prodává pouze po paletách a že mi zajistí odběr zboží ve výrobním závodě na druhém konci republiky ... je to banda spekulantů, když mám různě velká okna, potřebuju různé délky překladů, a né celou paletu jednoho druhu.

• Žádné.

Chtěla jsem koupit jednu paletu cihel, ale nákup je příliš malý, nevyplatí se mi to doručit.Bydlím daleko.

• Po zadání objednávky jeden potvrzovací e-mail a telefonát toť vše. Dodnes nevím zdali se obchod uskuteční či ne. Opětovně jsem volala na firmu, bylo mě sděleno, že se paní na objednávku podívá a odepíše. Zatím se stále nic nestalo. Ještě, že jsem dodytčné peníze neodeslala.

Na internetu vypadají jako firma s rozumnýma cenama, ale to je asi vše. Jinak zkušenosti špatné. Počkám ještě týden a odstoupím od nabídky.

• komunikace, nepřesnosti kalkulace, jiná cena nabídky a faktury

nedopručuji

• Nedodává zboží.

Velice špatný.

• komunikace

• Dobrá cena zboží, přehlednost
    • Neznalost ceny za dopravu, ta až následně při potvrzení objednávky.

Dobré ceny zboží
    Velmi drahá doprava