Superrychlé zaslání zboží, výborná komunikace.

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

děkuji Vám za Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Jsem rád, že jste spokojeni s naší službou a servisem pro zákazníky a rychlostí vyřízení Vaší objednávky.
    Také jsme nově rozšířili naši nabídku o firemní hygienu, papírový program (Tork, Celtex, no name papíry), obalové materiály, kancelářské potřeby a širokou nabídku papírových a dárkových tašek.

Jindřich Král

Profesionální přístup, příjemné jednání, rychlé dodání

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

děkuji Vám za Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Jsem rád, že jste spokojeni s naší službou a servisem pro zákazníky a vyřízením Vaší objednávky.

vše OK

Jindřich Král

velmi vstřícné a milé jednání, rychlé doručení

Vše v nejlepším pořádku.

• Pružnost
    • Ochota

Bez problému

Jindřich Král

• Přehlednost nabídky, rychlost vyřízení a doručení, cena.

Jindřich Král

• velmi vstřícný přístup k zákazníkovi
    • široký sortiment

• rychlost, přehlednost

• rychle zpracovani objednavky

Jindřich Král

Jelikož jsem si vědomky objednal zboží které nebylo skladem tak obchod mi dal vědět ihned po objednání že bude muset zboží naskladnit, ihned po naskladnění mně obchod kontaktoval o naskladnění a odeslání zboží.
    Proto byla dodací lhůta delší.
    Takže jsem velice spokojen s komunikací a bleskurychlém odeslání zboží.

Vše O.K.

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

Také jsme nově rozšířili naši nabídku o firemní hygienu, papírový program (Tork, Celtex, no name), obalové materiály, kancelářské potřeby a širokou nabídku papírových a dárkových tašek.

Jindřich Král

super ceny a super rychlost dodání

• rychlost, vstřícnost

velká spokojenost

Jindřich Král

Prostě super.. jeden den objednáte a druhý den máte....

• Všetko super. Doporučuji

Nic.

OK

Jindřich Král

• PPL jako dopravce je špatný. Už skoro tak jako česká pošta. Bohužel není na výběr jiný dopravce.

Reakce obchodu Nejlevnější kotoučky

děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu. PPL kurýrní služba má v každé lokalitě svoje časy rozvozu a bohužel ve Vámi uvedené čase otevírací doby 14-24 hod. i přes snahu PPL o 3x doručení a tel. spojení se s Vámi se balík nepodařilo doručit.
    Nám jako prodejci se s Vámi i v době Vaší otevírací doby také nepodařilo po několikrát na uvedeném tel. čísle spojit. Informovali jsme Vás emailem, že na naše náklady Vám zásilku po jejím vrácení zasíláme opětovně službou PPL Private. Ta umožňuje si balík přesměrovat na PPL výdejní místo a následně si vyzvednou dle Vašich časových možností. Udělali jsme tedy maximum proto, aby jsme Vám zásilku doručili. V případě Vašich dalších objednávek již máme v systému, že balíky budeme zasílám PPL Private místo PPL Business.