vyřízeno rychle, vše v pořádku

• Rychlá a vstřícná komunikace

velmi ochotní

Super! Všechno v pořádku.

nakupuji pravidelně a jsem spokojena

• Velice ochotná a milá prodávající, veliký výběr zboží

• Obchod komunikuje. Prý část nemají skladem, ozvou se až bude objednávka kompletní

Je to 11dni a objednávka není stále kompletní. Čekám dál.

Reakce obchodu Nejen pro děti

mrzí nás toto "nedoporučení" našeho obchodu, zákaznice objednávala na osobní odběr ergonomické nosítko a jednu drobnost, která bohužel nebyla skladem. Ihned po objednávce jsme ji kontaktovali, že pokud na nosítko spěchá, může si ho vyzvednout ihned a tu drobnost pak dodatečně, odpověděla, že si počká na kompletní objednávku. Dnes zákaznice vyzvedla kompletní objednávku, nosítko vyzkoušela na prodejně a nechala si poradit s nastavením a snad nakonec odcházela spokojená :-).

• Vše na e-shopu , jde objednat z domu , pohodlné.

• Ochotný personal
    • Možnost vyzkoušení

• Příjemná a ochotná obsluha

• Paní v obchodě je velice příjemná a ochotná.

výborná komunikace, vždy poradí

pěkné zboží, dorazilo rychle a v pořádku

Bohužel, i když zboží bylo v nabídce jako dostupné, nakonec mi bylo napsáno, že není.

vše bez problémů

• pestrý sortiment zboží, které není v běžné obchodní síti dostupné (látkové pleny, ponožky, pomůcky pro nošení dětí včetně vhodného oblečení)
    • seriózní jednání
    • nevím, mám jen dobré zkušenosti

Oceňuji především komunikaci. Zboží mi dorazilo v pátek před 14 hodinou, vyskytl se drobný problém, což se v předvánočním šílenství může stát.. ihned jsem psala e-mail.. do několika málo minut telefonát a v pondělí jsem obdržela již správné zboží.

• bohužel mi nevyhovovalo zboží. Bez problému mi byly vráceny peníze zpět na účet a zároveň navržena jiná alternativa

Ochotná paní majitelka. Nikdo vám nic nevnucuje. Přestože jsem zboží vrátila, peníze jsem dostala zpět na účet.

• Vstřícný přístup
    • Výborná znalost sortimentu - dobře poradi
    • Rychle info o zboží, které není skladem
    • Kamenná prodejna a vyzvednutí v HK
    • Zaměření na kvalitní znacky

• nabízí pěkné věci, bohužel nejdou koupit
    • možná eshop neexistuje??
    • žádná aktivita - potvrzovací email, nic
    • nedoporučuji

Reakce obchodu Nejen pro děti

Vážená paní Alino,
    je mi líto, že Vám nepřišel potvrzovací e-mail, měl by chodit automaticky, ale je možné, že skončil ve složce se spamem nebo nastal jiný problém (možná špatně zadaná adresa?). Vaši objednávku budeme odesílat v příštích dnech, čekáme na naskladnění poslední položky. Odeslala jsem Vám e-mail a v pondělí Vám pro jistotu ještě zavolám - pro případ, že by ani další e-mail nedorazil.
    Pokud zákazník na objednávku spěchá, není problém se domluvit na rozdělení objednávky a odeslání části dříve - máme to uvedeno v obchodních podmínkách i v potvrzovacím e-mailu.
    V současnosti jsme převedli eshop do nového systému, pokud přesto po tomto problému uvažujete o příštím nákupu u nás, po registraci získáte 2% věrnostní slevu, kterou nabízíme všem registrovaným zákazníkům.
    S pozdravem,
    Jana Zechovská