• Velký výběr zboží
    • Mohlo by být na zboží občas akce, bývají docela drahé.
    • Sleva pro registr. zákazníka, asi 2% to je skoro nic.

Jednou za čas, když nemohu sehnat jinde, tak zkusím i zde, ne vždy se podaří tady sehnat velikost nebo barva, ale jinak zboží je kvalitní. Paní prodavačky ochotné vysvětlit, pokud je potřeba.

Spokojenost největší. Vždy je velký výběr, když něco není dá se zařídit přes paní prodavačky, velice ochotné :-) Rády poradí a pomohou.

Vše v nejlepším pořádku

Paní v obchodě je velmi ochutná. Pomohla mi ve výběru. Určitě se opět vrátím.

Kdyby to šlo, tak na tenhle obchod dám mínus hvězdičky. Zboží mají skladem do tří dnů, objedná se. Za několik dnů napíšou, že není ať se vybere jiné zboží, do hodiny se na ten email odepíše a pak ticho po pěšině. Opakované volání a emaily nic pro tuhle "společnost" neznamenají. Odstoupení od smlouvy proběhlo 20.4.2023 do 7.5.2023 dosud nevráceny penize, tedy porušení zákona (prodejce je povinen peníze vrátit do 14dnů od odstoupení). Všem radím nakupovat v jiném obchodě, kde je i možnost na dobírku.

Po 16 dnech od objednávky se stále nic nedělo. Na email nikdo nereagoval, následně až přes messenger zabral a ozvala se mi paní, že požadovaný produkt nemohou najít. Slíbila že se po něm ještě podivaji, já si mezitím našla stejný produkt v jine barvě, ktery na eshopu měl být také skladem, na email opět nikdo nereagoval, aby mi třeba sdělili, že ani tento produkt není. Po týdnu se mi stále nikdo nedal vědět, opět až na messengeru, že zboží nemají a vrátí penize. Doufám, že alespoň to proběhne v pořádku a nebudu muset čekat další 3 týdny. Za mne velké zklamání.

I když jsem nemohla platit přes platební bránu, částka se ihned strhla, zboží bylo doručeno na třetí den. Nočník byl důkladně zabalen v obalových materiálech, aby nepraskl. Byla jsem spokojená.

• komunikace, rychlé dodání, zboží skladem

• Přehledné stránky
    • Kvalitní zboží
    • Dobré ceny

Konečně jsem sehnala oblíbené látkové slipovky za super cenu. Zboží dorazilo na balíkovnou za velmi krátkou dobu. Levandulový osvěžovač byl velmi dobře zabalený. Jsem opravdu spokojená! Doporučuji všem!

• Ochota paní prodavačky, vždy dobře poradí. Mají pěkné věcičky pro děti i maminky. Velký výběr, i když obchod je malinký.
    • Dokonce jsem zaznamenala, že prodloužili otevírací dobu v některých dnech v týdnu :-)
    • Některé zboží mi příjde docela drahé, ale každý si nakonec mlže vybral dle svých finančních možností :-)

Já jsem celkem spokojená. Mají zde zboží, které jinde nenajdu. Komunikace se zákazníkem je taky velice vstřícná. Pokud není zboží na obchodě, hned se dá objednat na místě. Dle potřeby jsem informována prostřednictvím emailu, jaká je situace se zbožím, kdy bude atd.

Možnost vyzvednutí
    Rychlé nachystání

• široký sortiment zboží
    • za měsíc op objednání zboží nepřišlo
    • na dva maily nikdo neodpověděl
    • telefon nikdo nezvedl

jsem rozpačitá - nejdříve se zdálo vše v pořádku, objednávka byla potvrzena a provedená platba také.
    Zboží ale dosud (více, než měsíc) nepřišlo, na písemný dotaz, jak to s objednávkou vypadá, nikdo neodpověděl. Zkoušela jsem volat na kontaktní číslo, ale marně.

Rychlost, skvělá komunikace.

• Superrychle doručení. V pátek objednáno, v pondělí doma.

Komunikace super, dodání velmi rychlé. Capáčky krásné.

• Skvělá komunikace, rychlé dodání.

• Laskavý osobní přístup
    • Kvalitní zboží
    • Vstřícnost

• Byl to první nákup a dostal jsem, co jsem chtěl.

• Zboží dorazilo včas a v pořádku.
    • Špatná, spíše žádná komunikace.

Chtěla jsem objednávku upravit, nikdo mi neodepsal včas, nezvedl telefon nebo nezavolal zpět. Velmi špatný zákaznický servis.

Rychlé dodání zboží, zboží bylo v pořádku. ALE nedostatečná komunikace, chtěla jsem upravit objednávku, poslala jsem do hodiny e-mail, nikdo mi neodepsal dodnes, volala jsem a telefon mi nikdo nezvedl...