• dorazilo na čas ,bez zdržení

• Většinu zboží nemá na skladě. Jde v podstatě o předprodej s nejistým výsledkem.

- po objednání dopravy zdarma i s variantou křehké, jsem se po urgencích dozvěděl, že to "křehké je zdarma po doplatku 200 Kč a že si mám přečíst obsah smluvních podmínek - hodnotím velice negativně.
    - komunikace divná a složitá v hledání správného emailu - zvláště pak v otázce navýšení ceny za dopravu, což pokládám za neserioznost

• -
    • Zboží, které s dodstupností 3 dny stále obchod nabízí, nedorazí, protože 10 dní od zaslání objednávky přišlo info:
    • Dobrý den, Vámi objednané zboží -ANQUET Sada talířů square TRINITY, 18 ks, je aktuálně nedostupné a jeho naskladnění nemáme dodavatelem potvrzeno. Ani přes naši usilovnou snahu se nám nepodařilo nalézt v sortimentu odpovídající alternativu. Objednávku jsme tentokrát bohužel nuceni zrušit. Pokud vyberete jiné zboží z naší nabídky, napište do poznámky k objednávce heslo VYHODNY NAKUP a bude Vám poskytnuta sleva 2% na celou objednávku. S pozdravem Zákaznický servis www.nejenhobby.cz tel:226 804 312
    • Obchod NELZE DOPORUČIT!

Nebylo umožněno nakoupit...

• Rychlost, dobré zboží
    • -

Dobrý obchod, ceny, možnost osobního odběru.

Plná spokojenost

• Objednal jsem si K-Othrine, přišlo mi něco jiného a nikdo mě předem neinformoval, že mi pošlete jiný produkt.

• Pán byl velice příjemný a ochotný i když měl poměrně dost práce....

Zbytečná ztráta času

naprostá spokojenost, se zbožím, s jeho kvalitou, s dodáním a jeho rychlostí, doporučuji a děkuji

• Sehnal jsem,to co nemají jiných prodejnách

Zboží bylo perfektně zabaleno a vše bylo v naprostém pořádku-DOPORUČUJI.

• Nelze se spolehnout na termín dodání

bez problému

• rychlost vyřízení,rozumná cena

viz výše

• po 14 dnech, kdy 13 dní je zaplaceno dosud nic nedorazilo. Komunikace nulová!!!!

Už nikdy více!!!

• výběr a cena
    • horší komunikace
    • delší doba dodání než uvádějí

když jste trpěliví, tak je obchod super

• nevím o nich

objednávám sortiment,který je jinde těžko nebo vůbec dostupný. Zboží je v krátké době dodáno, obsluha je velice příjemná

• ???

• + šíře sortimentu
    • + ceny
    • + možnost osobního odběru
    • + rychlost dodání
    • + vstřícné jednání personálu

Mohu bez výhrad doporučit, vzhledem k rozsahu sortimentu to určitě nebyl poslední nákup.

• Ochota a výborná komunikace
    • Levné zboží
    • Rychlost vyřízení

Vřele všem doporučuji
    U mě mají jedničku s hvězdičkou