Obchod potvrdil objednávku a poté se dlouho nic nedělo. Asi po 14 dnech jsem aktivně odeslala email s dotazem na stav objednávky, na který nikdo neodpověděl. Zkoušela jsem tedy v časech uvedených na webu volat, ale telefon nikdo nezvedl. Objednávku nepřevezmu.

• Vůbec nekomunikují, zboží nedadali, nedá se dovolat, na email nereagují

• Zboží nedorazilo !!!! Na žádný email nikdo nereaguje, telefon nepřijímsjí a nebo jen automat.

Jednoznačně nedoporučuji !!! Objednané zboží nedorazilo a na jakékoliv kontakty nikdo nereaguje.

• Zboží nedorazilo a nikdo mě ani emailově nekontaktoval

S OBCHODEM NEMAM ZADNE ZKUSENOSTI,JENOM JE MI NEPRIJEMNA DOBA DORUCENI

Když zboží nepřišlo 11dnů po potvrzení objednávky, napsal jsem na jejich e-mail dotaz, co se děje s mojí objednávkou. Během 3 dnů žádná odpověď. Zkoušel jsem v jejich pracovní době volat na zákaznické centrum.
    Mají tam 3 tel. čísla a dovolat se nelze. Pouze na pevné lince mají automat, kde tvrdí, že všichni zaměstnanci jsou zaneprázdněni, ať zavolám jindy, nebo pošlu e-mail :D :D :D

• Zboží doposud nedorazilo a na dotaz jak to vypadá s objednávkou,dodnes žádná odpověď. K tomu není už co dodat.
  • O objednnání vůbec žádná zpráva od Vás nedorazila

• Nejsou schopni ani informovat o stavu objednávky, která byla zadána před 14ti dny

• Nereagují ani na telefonáty ani na emaily.

Zásadní chyby v e-shop aplikaci.
    Online platba neproběhla.
    Ždáná akce ze strany obchodníka aby nabídl např. dobírku, pokud do obchodu nepřišla online platba.

• zboží nedorazilo ani žádná zpráva z obchodu

jsem spokojena

• Na zákaznickou linku se nejde dovolat, když už se dovoláte na některé z čísel obdržíte číslo jiné kde vám to pro změnu tipnou
  • Snad je to vyjimecny pripad ale zbozi po vice nez 10 dnech stale nemam (uvadena dostupnost 3 dni) coz se stava, horsi je ze obchod nekomunikuje.
    Aspon zatim.

• přehlednost webu
    • zboží v požadovaném termínu nedorazilo ani v pozdějších dnech
    • nebylo mi oznámeno zda zboží bylo vůbec expedováno
    • nespolehlivost

Nulová spokojenost.

Zboží stále nemám a na moje e-maily nikdo nereaguje.

• Požadované zboží nebylo dodáno, i když na webu bylo deklarováno dodání do týdne. Obchod nebyl schopen zboží zajistit a sám objednávku zrušil!!!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Byl to můj první nákup a jsem spokojena