Velký výběr, vše perfektně nafoceno a popsáno. Balíček přišel dokonale zabalený, přesně tak jak by to mělo být. Prostě vše na 1*

S obchodem jsem spokojená zboží velice pěkné.Dodání rychlé a nebyl žádný problém.Můžu doporučit.

• Rychlé a skvé jednání, i okamžitě poradí

Náušnice jsem obdržela do dvou dnů ve skvělém stavu a jedná se o nádhernou šperkařskou práci. Bohužel jsem je dnes odeslala k vrácení, protože jsou k mému drobnému obličeji příliš velké, což se při nákupu na dálku nedá odhadnout. S obchodem i jeho kvalitou jsem však velmi spokojena a jakmile vrácené náušnice dorazí zpátky k Vám, mám už vyhlédnuty jiné, které si chci s radostí objednat, moc děkuji za krásnou inspiraci! Naďa Konečná

Všechno ok

Zajímavé zboží, vhodné jako dárek za přijatelné ceny.

proste super

• Byl to můj první nákup. S kvalitou zboží i rychlostí dodání jsem spokojen.

Zkušenosti s obchodem velmi dobré

Dobry den,
    jsme radi, ze je kvalita zbozi a nase sluzby jak ma byt, mame sirokou nabidku skladem, budeme radi, pokud nas doporucite i vasim pratelum. Krasny den

Vidím, co kupuji, je to důvěryhodný obchod, nakupuji poněkolikáté

Dobry den Eli,
    moc dekujeme za vase hodnoceni, opet zase k nam zavitejte, sledujte pro novinky i nas Instagram

Rychlé dodání, zboží došlo v pořádku.

• Zajímavé výrobky

• Velmi rychle dodáno,naprosto bez problémů

26.1.2024 =Obchod váš je výborný .A doporučím i kamarádkám a známým A balíček byl v mojich rukou už na druhy den! Díky Nguyenová Frýdek Místek

Reakce obchodu naturshop.cz

Tak to je skvele! Dekujeme a kdykoliv se na nas obratte ;) krasny den mejte

Prsten přišel rychle a vše bylo v pořádku. Já jsem spokojený. Děkuji

Reakce obchodu naturshop.cz

Jsme radi a moc dekujeme za vase hodnoceni. Nyni uz sluzby a zbozi Naturshop znate, kdykoliv jsme tu pro vas, uspesny den

Kvalitní zboží, krásně zabalené, rychlost dodání, doporučuji.

Jsem velmi spokojena,zboží přišlo obratem,výborná komunikace.Paní velmi ochotná při změně doručení.Zboží přišlo perfektně zabalené,ve svícnech svíčky a u přívěsku kůže na krk.Velmi děkuji a určitě se vrátím nakupovat.Péče o zákazníka jak má být.Děkuji.

Reakce obchodu naturshop.cz

Dence (kolegyni) vasi pochvalu velmi radi predame, vazime si vasi recenze. Az budete chtit, uz nyni znate Naturshop a jak fungujeme ;)

maximální spokojenost

• Vstřícnost

Vyřízení ryhle a vstřícné ke změnám

• velmi milé jednání, rychlé vyřízení

skvělý obchod po všech stránkách