• velký výběr různorodé keramiky
    • přeprava
    • komunikace se zákazníkem

Zboží jsem objednala na konci září, zboží přišlo do týdne, bohužel rozbité (chyba přepravy). Reklamace trvala přes měsíc a po měsíci přišla keramická pokladnička sice v pořádku, ale bez speciálního přání (bez zadělaného spodního otvoru pro výběr peněz). Přitom první pokladnička byla v tomto ohledu v pořádku (až na to, že byla na padrť). Reklamovat už raději nebudu, potřebuji pokladničku jako vánoční dárek. :)

• Zasílá nekvalitně a nedostatečně zabalené zboží z keramiky a pak dochází k těmto nepříjemnostem.

Byl mi doporučen, ovšem já jej nedoporučím dál, pokud mi nedorazí vyřízená má reklamace.

zboží dorazilo poškozené, reklamaci jsem provedla u zasilací společnosti, tak poukázala peníze na účet obchodu, z obchodu se mi nikdo neozval, neberou telefon, takže jsem objednala pouze drahé střepy

• - nejnižší cena na trhu u objednaného zboží
    • - doprava zdarma až do domu PPL
    • - velmi kvalitně zabaleno,aby se keramika při přepravě nerozbila
    • - obchod nereaguje na opakované dotazy k objednávce
    • - kromě zaregistrování objednávky již žádné další oznámení ani o expedici. Překvapilo mne až ráno v den doručení balíku oznámení od PPL. Kdybych nebyl zrovna ten den doma, tak je problém.

Vzhledem k nekomunikaci obchodu a po přečtení všech 11-ti recenzí k dnešnímu dni rovněž obchod nedoporučuji k nákupu.

• Komunikace je špatná, tedy přesněji žádná

Hrůza, čekám na zboží více jak 10 dní

• Mrzí mi ,že zboží přišlo rozbité.Při volání do obchodu mi nikdo nebral telefon,abych mohla vyreklamovat zboží.Veškerá rozbitá keramika skončila v koši.

Prodejce popletl