Zboží jsem kupovala s předstihem kvůli kolapsu dopravy během covidu. Jednalo se o vánoční dárek, který nefunguje (rádio na kterém těžko naladíte 6 stanic a ještě ani jedna nemá čistý zvuk bez šumu a to jak v budově tak venku). Bohužel na vrácení zboží mají 14 dnů (většina obchodů má kolem vánoc prodlouženo do půlky ledna, vím není to jejich povinnost). A proto nyní musíme řešit reklamaci.

Objednávka byla bez omluvy zrušena s tím, že zboží dodavatel nedodal (přitom mělo být skladem v eshopu).

• Na stránkách je uvedeno, že zboží je skladem. Zboží nedorazilo a posléze bylo sděleno, že není skladem.

Vážený zákazníku,

bohužel objednané zboží je nyní nedostupné i ve skladech Narexu, o nedostupnosti jste byl emailem informován.

narexprofesional.cz

Inzerovaný produk na www nebyl na skladě a při komunikaci mi bylo sděleno, že bude za 14 dní. Tak jsem objednávku zrušil.

U výrobku nebyl rozměr a na fotce byl jiný (větší) box, než jaký jsem obdržel. Nemyslel jsem si že kvůli jediné položce, kterou jsem objednával mám do obchodu volat. Je možné že podobným způsobem prodávají i jiné věci ve svém eshopu.

Vážený zákazníku,

pokud jste si nebyl jistý rozměry, není problém poslat email nebo zavolat a rozměr by se dal zjistit.

narexprofesional.cz

• žádnou
    • jsou to podvodníci

jsou to lháři a případ předán na ČOI

Vážený zákazníku,

v žádném případě není pravda, že objednávka byla zrušena bez udání důvodu jak píšete ve své recenzi.

Jako důvod zrušení jsme uvedli omylem špatně uvedenou cenu u vrtačky. I Vy sám jste mi v telefonu řekl, že Vám je jasné, že tam je chyba a že jste to jen zkusil.

Tým narexprofesional.cz