• Zboží přišlo nekompletní!Velmi špatná komunikace s obchodem!

Objednané zboží bylo jasně na eshopu psáno skladem a druhý den už skladem zase nebylo a objednávka zrušena.Pomalá reakce a aktualizace obchodu.....

zboží nedorazilo i když je inzerují, že je skladem. Na email nikdo neodpovídá

Po potvrzovacím emailu,obchod přestal komunikovat.Přes moji snahu a následné další emaily,jsem se žádné odpovědi nedočkal!

• Na Heurece maji vydej zbozi bezplatne, ale uctuji 20 Kc. Solidni firma bud neuctuje nic nebo si to na Heurece opravi. Navic prodejce se mnou jednal velmi, velmi neprofesionalne, ustrnul kdesi v 70letech minuleho stoleti a podle toho se choval, nechapu, jak je mozne, ze dosud s takovym chovanim a prisupem nezkrachovali...

Reakce obchodu Nářadíshop

Vážený pane Fuxa, Zboží jste objednal s osobním převzetím na prodejně a jasně jste měl uvedeno že tato služba je za poplatek. Po příchodu na prodejnu jste začal operovat s tím že poplatek nehodláte zaplatit. Byl jte informován o tom že taková je Vaše objednávka a že pokud zboží nechcete, můžete objednávku zrušit. Na to jste začal vyhrožovat špatnou recenzí na Heurece. Děkujeme Vám za ní

• Objednávka byla přijata a bez dalšího nebyla vyřízena, obchod nekomunikoval

Pokud chtějí takto prodávat, ať to raději zabalí.

• Neaktualni stav zbozi

Bohužel mám jen tuto jedinou zkušenost s obchodem, po které pro mne plyne, že se nedá spolehnout na informace na stránkách e-shopu o dostupnosti a ceně zboží.
    Po objednání pily (v březnu) nejdříve přišla potvrzená objednávka s instrukcemi pro platbu, pak však volali z obchodu, že uvedená cena neplatí, protože to byla akční cena pro leden. Přestože bylo uvedeno, že je pila skladem, tak prý ji nemají a až ji dostanou, bude za výrazně vyšší cenu.
    Ke cti obchodu naopak budiž řečeno, že peníze, které jsme mezitím zaplatili, vrátili okamžitě zpátky na náš účet.

• Velký sortiment za rozumné peníze.
    • Dodací dobu. Pokud je položka skladem, tak termín dodání 1-3 a to i v případě, pokud je skladem u dodavatele. Bohužel ze tří dní může být 8.

Objednával jsem podle ceny a hodnocení na Heurece. Po 3 dnech jsem se dotazoval tel. na stav objednávky a bylo mi řečeno, že mi odesílali email, s informací, že vrtačka je skladem u dodavatele a že se čeká. Bohužel žádný email nepřišel, ani nezapadl do Spamu. Bylo mi slíbeno, že jakmile bude dotyčný ve skladu, tak mi zavolá. Nevolal, a to ani druhý den. Den na to mi nezvedal telefon, cca po hodině volá zpět, že před 5min. vrtačka dorazila a předávají ji pošťákovy. Celkem 8 dní doba dodání - potřeboval jsem nahradit nefunkční AKU v dílně, takže za mne tragické. Komunikace špatná. Zboží dorazilo v silně zaprášeném kufříku (zřejmě u dodavatele dlouho hledali a pak ve spěchu nestihli otřít) - proto takovéto hodnocení. Další nákup určitě ne.

• Není co hodnotit, u zboží je napsáno skladem, po týdnu jsem prodejci volal, vysvětlil mi, že skladem znamená skladem u jeho dodavatele, že zboží je na cestě...a dnes je to 11 dní po objednání a nic...tak nevím...místo zboží přišel formulář, abych vyplnil, jak hodnotím nákup na Nářadíshop...:(

• dodací lhuta týden je v dnešní době opravdu pomalá.Zboží bylo na netu dostupné,ale ikdyž jsem zadal osobní odběr bylo k dipozici až za týden!

Objednal jsem kombinované bourací kladivo, uhlovou brusku, diamant. kotouč a 5.ti dílnou sadu sekáčů. V sadě mělo být 5ks - 3 špice a 2 ploché. Byly tam jen 3 špice. Na dotaz na reklamační oddělení, obchod nereagoval.
    Ostatní zboží bylo v pořádku.
    Ale zaplatil jsem za něco, co mi nepřišlo, bohužel.

Reakce obchodu Nářadíshop

Dobrý den , osobně jsem s Vámi hovořil o tom že nám zboží zašlete a bude Vám vyměněno. Do dnešního dne od Vás nic nedorazilo. S pozdravem Nářadíshop

• Podivné jednání
    • Zmatek v položkách

E-shop jsem si vybral, protože u požadovaného produktu měli uvedeno "Skladem - to u nás znamená opravdu skladem". Po dokončení objednávky produkt odstraněn, nahrazen jiným (téměř identickým, ale jiný box a hlavně již ne skladem). Najednou bylo potřeba na dodání zboží čekat. Nesamostatná obsluha - na všechno se musí ptát šéfa, který, bohužel, bývá pryč.

• -
    • Nekomunikace

Nespolehat se že objednávka vůbec dorazí.

před 14 dny jsem si objednala a do dnešního dne mi nic nedošlo. Ani žádná zpráva, kde se objednané zboží nachází.

• raději jinde

• Po objednání mě bylo sděleno,že cena zboží byla cena loňská(v půlce dubna!!!).Asi tam chrápou.

• Obchod inzeroval, že zboží je skladem a za cenu, která mi vyhovovala.
    • Zboží skladem nebylo, objednával jsem v pátek 17.4.2015 a do 22.4. nebyli schopni zboží vyexpedovat, ani jsem nedostal žádné bližší info, jak objednávka postupuje. Nakonec mi došla trpělivost a objednávku jsem zrušil.

Obchod nedoporučuji.
    Komunikace se zákazníkem je nulová.
    Inzerují skladem, co skladem není.

Zboží nabízené do 24h, do týdne nedorazilo, na emaily nereagují, prostě hrůza.

Nejdříve objednávku stornovali,že zboží nemají
    potom zase objednávku potvrdili...
    zboží přišlo,bylo funkční,ale originální krabice výrobku byli silně poškozené,bylo špatně zabaleno !!!