• obchod je zrušený

Obchod mne informoval, že objednávka je zrušená a eshop je také zrušený. Korektně a slušně a včas

• Velice rychlé a slušné jednání
    • O žádné nevím

• vše v pořádku

Poněkud nižší ceny než jinde, široký sortiment.

• Dobré ceny.
    • Dobrý sortiment.
    • Slabá komunikace - na nekompletnost objednaného zboží (a tím pádem delší čekání na vyřízení objednávky) se musí člověk dotazovat.

Obchod použiji jen, když bude celá objednávka cenově výrazně zajímavá.
    Ale doporučuji, byla to moje první zkušenost s tímto obchodem.

• poplatek 80 Kč navíc při malé objednávce
    • NEDOPORUČUJI !

K objednávce nakonec nedošlo, protože si obchod chtěl naúčtovat nehorázný poplatek 80 Kč za příliš malou objednávku (pod 500 Kč). Chtěl jsem objednat dvě sady náhradních nožů do sekačky - vyřešil jsem nakonec podstatně výhodněji u konkurence. NEDOPORUČUJI !

• Strasne dlouho

3.03. jsem si objednal a zaplatil vrtaky do betonu, na strance bylo uvedeno, ze zbozi maji skladem. Do dneska, 14.03.2021, nemam ty vrtaku u sebe, ani obchod jeste nevi kdy to posle.

• žádná komunikace a po 14ti dnech dotaz jak jsem spokojený s nákupem !!! vtipálkové!!!

• dlouhé čekání na vyřízení objednávky bez průběžné informace o stavu

levne kvalitni okamzity,servis , a odbornice zkusena v oboru cely zivot a ne zadny zauceny tajtrlik v Bauhausu ci OBI kde maji nafouknute ceny.

děkuji

• Dobré ceny, široký sortiment.
    • Pro mne blízká výdejna pro osobní odběr.

DĚKUJI

• Cena objednaného zboží 263Kč, doprava+dobírka 169Kč to bych ještě nějak překousnul, ale že mi nakonec chtějí naúčtovat ještě 80Kč jako poplatek za malou objednávku mi již přijde jako zlodějina. Po zjištění v e-mailu jsem okamžitě stornoval. Vzhledem k tomu, že výše poplatků je v tomto obchodě zhruba ve stejné výši jako cena zboží tak nedoporučuji.

• rychlost ochota

děkuji

sortiment + komunikace, vše O.K. :-)

děkuji

Zboží nebylo skladem, ačkoliv prodejce deklaroval na stránkách opak. Ověřit (ne)dostupnost jsem si musel telefonicky ověřit sám. Objednávku jsem zrušil a objednal jinde.

Reakce obchodu NÁŘADÍ Beroun

Vážený pane, objednané zboží by tu bylo do pracovních dní. Jinak na mých stránkách je upozornění, že ne všechny položky jsou skladem ve výdejně! Je zde 8000 položek a mám mezisklad! Je mi líto, že do dvou dnů je pro Vás nepřijatelné! Přeji Vám také pěkný den!

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu NÁŘADÍ Beroun

Měla jsem dovolenou - plánovanou - upozornění bylo NAPSÁNO a přesto jsem zařídila dodání......

• Nabízejí zboží, které nemají skladem.

Reakce obchodu NÁŘADÍ Beroun

Je tam napsáno upozornění, že NE VŠECHNY POLOŽKY JSOU SKLADEM !!!! jE TAM ASI 6000 POLOŽEK!!

• osobní přístup

dobrá komunikace