Od objednávky mě bohužel nikdo nekontaktoval kdy zboží přijde, nebo že mají dovolenou, prostě nic. Telefony nezvedají. Hrůza

• Obchod bez komunikace , nevím zda mojí objednávku vubec řeší.
    • Zboží udávano jako skladem, což nebyla pravda a když ho "někde" nakonec sehnali, cena byla mnohem vyšší (i když v e-shopu udávali stále původní, nižší).

Zapomenout na tento klamný e-shop, nejít jen po ceně, už nikdy více!!!

• Žádné info ohledně dodání...

Objednávku mi potvrdí a za pár hodin ji zruší.

• popelnici chyběla středová osa

Objednala jsem dvě popelnice. Žlutá dorazila v pořádku, hnědé popelnici chyběla středová osa (tyč spojující kolečka). žádala jsem o doplnění objednávky. Odpověděli mi, že při kontrole expedice tyč byla součástí balení. Nám však nepřišla.

Hrůza - eshop nekomunikuje, nebere telefon, nereaguje na emaily. Zboží objednáno 14 dní a bez infa. Jsem rád, že jsem nezaplatil předem. Nyní bych měl asi problém. Objednám si jinde ...........
    Jednalo se o dárek k narozeninám a to jsem prošvihl.
    Obchod jsou povinnosti, ne je zisk.

• Tragická komunikace, na stránkách není telefonní číslo, to jsem vygůglila jinde, protože společnost provozuje více obchodů na internetu, po dvou týdnech, během kterých jsem dostala jedinou (nepravdivou) e-mailovou zprávu, jsem na telefonický dotaz dostala několik protichůdných a velmi zmatených odpovědí. Nakonec slečna zjistila, jaká je opravdu skutečnost, zboží neměli, ačkoliv v obchodě bylo "skladem" a dále neřešili. To tomto telefonátu mi obratem s omluvou vrátila peníze (platila jsem při objednání on-line kartou). Nicméně nedoporučuji. Jestli něco opravdu potřebujete a nechcete se tím zabývat týdny s ničemným výsledkem, nakupte jinde.

Nedoporučuji.

• Velice dlouhá dodací doba, přesto že zboží bylo na skladě u obchodu a jeho dodavatele.
    • Odpověď na dotaz emailem ohledně termínu dodání trvala 4 dny.

• absolutně nekomunikují
    • zboží dorazilo poškozené díky jeho neodbornému zabalení
    • dodání trvalo 10 dní od objednání

• 3 týdny po objednání se mnou nikdo nekomunikoval. po 3 týdnech email, že zboží nemají.

16.11.20 zaplacené zboží dosud nedorazilo

• Zboží bylo reklamováno a do dnes nemám ani sekačku ani peníze zpět.

• Neustále nezvedali telefon, nebo ho pokládali
    • Nereagovali na požadavek zrušit objednávku
    • Nebylo možné získat informaci o stavu objednávky
    • Dodání trvalo týden, i když bylo zboží "skladem"

• Slíbili peníze poslat zpět, dosud se tak nestalo
    • V nabídce měli zboží skladem a nebylo (položka je stále nedostupná, termín dodání cca do 14 dnů.)

• Sice mi napsali, že objednávku přijali a děkují mi za ní ale od té doby tj.11 dní se nic neděje, zboží nepřišlo ani mi nic neoznámili.

Připadá mi nedůvěryhodný.

• Objednal jsem si zboží skladem a bylo mi sděleno, že bude cca za 2 týdny a posléze "možná na přelomu dubna/května", tj. za 3 - 4 týdny. Tak jsem objednávku zrušil, ale odpověď na zrušení mi nepřišla, tak nevím ….

• Zboží (zahradní nůžky) bylo s kazem. Vrátil jsem a objednal znovu s poznámkou aby byla kvalita před expedicí zkontrolována, nicméně došly ještě horší. Plastové rukojeti byly s otřepy a rukověti s odlišnými odstíny barvy. Povlak na ostří byl místy odřený nebo naopak s výraznou krupičkou.

S obchodem i se zbožím jsem maximálně spokojená. Jediné s čím jsem opravdu velmi nespokojená je přepravní služba, která zboží rozváží. V tomto obchodě ani jiná volba přepravní společnosti není, takže jsem neměla jinou volbu. Já i manžel nejsme v důchodu, a proto jsme na adrese pro doručení až v odpoledních hodinách. A toto byl pro přepravní službu velký problém, protože to už jsou prý někde jinde. Vůbec je nezajímalo, že předmět je dlouhý 2,5 metrů. Nakonec mi ho vnutili do práce, protože jsem jinou nožnost neměla, musela bych si vzít asi dovolenou, aby byli v přepravní společnosti spokojeni. Byla jsem hodně naštvaná.Asi si dovedete představit, jak krásně se mi cestovalo hromadnou dopravou.Když jsem řekla, že si objednávám přes internet hlavně proto, abych se s tím nemusela nikde táhat, tak mi na to řekli, ,,však víte, jak to je", nevím, co tím chtěli říct.