Rychlá dodávky zboží, dobrá komunikace.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

velice nás těší, že jste byl/a spokojen/a s nákupem v našem e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás motivací. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Zatím jsem nevyzkoušel.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za nákup v našem eshopu. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• přehledná nabídka, rychlé vyřízení, zboží nevyhovovalo - po jeho vrácení mi poslali peníze

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

spokojenost

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, je pro nás důležitá. Budeme rádi, pokud se i v budoucnu obrátíte opět na nás. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Super

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Snažíme se zákazníkům vycházet maximálně vstříc. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Zboží došlo v pořádku a bylo perfektně zabalené.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Doporučuji obchod. Výhodný nákup.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

• Informace o výrobku neodpovídali doručenému zboží

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

je mi líto, že došlo ke komplikacím. Pro naši společnost je prvotřídní zákaznický servis prioritou, proto předáme Váš podnět na příslušné nadřízené, aby byla sjednána náprava. Věřím, že Váš příští nákup u naší společnosti proběhne podle Vašich představ.
    S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka.

26.10.2022 jsem si objednal aku šroubovák. Hned nato přišla objednávka s číslem objednávky a od té doby nic.I přes dotaz po emailu mě přišlo že objednávka se vyřá dí dva až pět dní a znova nic. Informoval jsem se v Brně kde mají šroubovák skladem, zítra jedu do Brna tak si ho tam koupím

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za vaši reakci. Nesmírně nás mrzí, že vámi vybrané zboží nebylo již skladem. Za vzniklou situaci se moc omlouváme a doufáme, že i přes tuto negativní zkušenost se na nás v budoucnosti obrátíte a věřím, že podobné problémy se již opakovat nebudou. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• - rychlé doručení
    • - vše bez problémů

Vše bez závad. Doporučuji

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

velmi děkujeme za tuto recenzi. Jsem nesmírně ráda, že máte s námi pozitivní zkušenost a že jsme vám dokázali v každém směru vyhovět. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• rychlost doručení, spolehlivost

Vše OK

Je to moje první nákup, ale jsem spokojená, bohužel chyběl jeden šroub, ale manžel již nárokoval.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

je mi líto, že Vám zboží dorazilo v takovémto stavu. Pro naši společnost je prvotřídní zákaznický servis prioritou, proto předáme Váš podnět na příslušné nadřízené, aby se podobná situace již neopakovala. Věřím, že Váš příští nákup u naší společnosti proběhne podle Vašich představ.
    S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka.

• Po objednání jsem okamžitě dostal mail o objednávce, druhý den opět mail že zboží bylo předáno dopravci.

• Dobrá komunikace
    • Zatím žádné

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Spokojený zákazník je naším cílem a jsem velmi ráda, že jste jedním z nich. Přeji vám mnoho dalších spokojených nákupů. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

celková spokojenost

obrý den,

• Rychlé dodání, jasná komunikaci

• První nákup - bez problémů,rychlá reakce

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za kladné hodnocení a komentář. Díky velkému množství položek na skladě odesíláme ihned po objednání. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• super, dobré ceny, dodáno hned

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rádi vidíme spokojenost našich zákazníků. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka