Obchod bez problémů

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za Váš čas pro hodnocení našeho eshopu. Velice si toho vážíme a těšíme se na příští objednávku. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Vše bez problémů, dodáno obratem.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Snažíme se zákazníkům vycházet maximálně vstříc. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rádi vidíme spokojenost našich zákazníků. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• výborná komunikace a informování
    • dodávka přesně dle uvedení
    • velice přijatelné ceny

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

• Rychlé dodání vše bez problémů

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

velice nás těší, že jste byl/a spokojen/a s nákupem v našem e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás motivací. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Na stránkách mají uvedeno skladem, odeslání do 24h. Pak píšou, že nemají a příjde cca za 14 dní

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

23.12, kdy jste objednávku učinil, tak produkt skladem nebyl. Protože poslední kus, který byl skladem se prodal 21.12. U produktu bylo uvedeno „Skladem 48 hodin“. To znamená, že od dodavatele trvá naskladnění 48 hodin na náš sklad. Poté by proběhla následná expedice k Vám. Ta proběhne maximálně do 24 hod. od naskladnění.
    Zároveň jsme měli 23.12 otevírací dobu do 12 hod. a nedokázali jsme Vám již reagovat. Proto jsme Vám napsali 28.12 a informovali jsme Vás o stavu. Objednávku jste pak zrušil.

Omlouváme se za komplikace a věříme, že nám zachováte přízeň.

S pozdravem, za tým eshopu Martin.

Rychlost, baleni, vse v poradku!

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

velmi děkujeme za tuto recenzi. Jsem nesmírně ráda, že máte s námi pozitivní zkušenost. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• dobrá komunikace , cena

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

velmi děkujeme za tuto recenzi. Jsem nesmírně ráda, že máte s námi pozitivní zkušenost a že jsme vám dokázali v každém směru vyhovět. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

rychlost spolehlivost

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

• Rychlé dodání, dobré ceny.

• Přehledný eshop
    • Dobré ceny
    • Pokud uvádí zboží skladem, opravdu ho mají skladem
    • Druhý den zboží doma
    • Průběžné zasílání informací

Doporučuji nakupovat v tomto eshopu

Dobrá komunikace

dobrá cena, rychlost doručení

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Spokojený zákazník je naším cílem a jsem velmi ráda, že jste jedním z nich. Přeji vám mnoho dalších spokojených nákupů. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

doručení bez problémů, zboží v pořádku a dobře zabalené, expedice pomalejší

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, je pro nás důležitá. Budeme rádi, pokud se i v budoucnu obrátíte opět na nás. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka

• Rychlá dodávka

ok

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

• Nikdo se nám z obchodu neozval. Objednavku objednanou pred tydnem vubec nezaslali.

Reakce obchodu Naradi-pro-firmy.cz

děkujeme za vaši reakci. Nesmírně nás mrzí, že vámi vybrané zboží nebylo již skladem a jeho odeslání bylo posunuto. Za vzniklou situaci se moc omlouváme a doufáme, že i přes tuto negativní zkušenost se na nás v budoucnosti obrátíte a věřím, že podobné problémy se již opakovat nebudou. S přáním hezkého dne za tým eshopu Lenka