před 12 dny jsem objednal zboží. Ze strany obchodu hned přišlo potvrzení objednávky s upozorněním, že o stavu objednávky nás bude informovat mailem. O tom, že by nebylo skladem a je třeba čekat, žádná zmínka. Od té doby žádná komunikace. Po 10 dnech jsem poprvé posílal dotaz na stav objednávky, žádná odpověď. Po 12 dnech znovu dotaz, pořád žádná odpověď. Chtěl jsem si na stránkách firmy ověřit, jestli je zboží skladem, stránky dočasně nefungují. Tak nevím, co se děje. Zvažuji zrušení objednávky, ale jestli firma nereaguje na maily a telefon ani adresu neznám, jak to udělat ?

• objednávka zpracována až po urgencích a nakonec stornována z důvodu skladové nedostupnosti, přestože zboží bylo uvedeno jako skladem.

• Na slovensko dlhá dodacia lehota

objednávka bez odezvy

Kupoval jsem si lakování pistoli modré provedení a první pohled ukázal odřené části povrchu, reklamovat nebudu jelikož jsem pistoli potřeboval použít. Po objednání potvrzení o vyřízování objednávky až po třech dnech od zakoupení a doručení skoro po týdnu od poctění objednávky. Tak za mě doufám že to bude poslední nákup od tohoto prodejce. Nemohu doporučit

• žádná komunikace

Obchod nedoporučuji. Objednané zboží bylo označeno skladem, ihned po objednání přišlo potvrzení objednávky-potud ok ale to je tak vše. Po šesti dnech jsem psal první mail s dotazem kdy bude zboží expedováno když bylo uvedeno skladem, odpověď žádná. Další den jsem objednávku zrušil se svou připmínkou a zboží objednal jinde, pak teprve přišla reakce obchodu s nějakou výmluvou na zaměstance. Sorry jako ale takhle nemá fungovat eshop.

• No zatím jsem žádné neshledal.
    • Hrozně dlouhá doba dodání.

Nechám to na každém ať hodnotí sám. Já osobně už objednávku další neudělám. Nářadí nutně potřebuji a do dnešního dne ještě nedorazilo a to jsem jí okamžitě uhradil, což mi potvrdili.

Zboží bylo označeno že není skladem, to problém nebyl, s delší dodací lhůtou jsem byl smířen. Prodejce mě informoval, že zboží se již nedodává a nabídl mi jiný (polský) prý totožný výrobek, ale za vyšší cenu a bez příslušenství s tím, že tamto zboží zkrátka dodat nelze. Zeptal jsem se přímo dodavatele, a ten mi sdělil, že má zboží skladem. Informoval jsem prodejce a dozvěděl se, že se nevejde do ceny kterou uvádí na internetu a že mi tedy zboží nedodá, následně jsem objednávku zrušili...

• zboží označené skladem ve skutečnosti skladem nebylo

• Ušetřit peníze - nedodává ani neinformuje
    • nezájem o svůj profit

Možná mám smůlu jen já, ale být Vámi, tak neriskuji ...

Reakce obchodu Nářadí-nej

Děkuji za Vaši recenzi, ale ta se nezakládá na pravdě. Zboží jsme Vám odeslali, ale vrátilo se nám po 10 dnech nevyzvednuto a hned po vrácení zásilky jsme Vám volali a nezvedal jste nám tel. Nevíme kde je tedy chyba, ale na naší straně určitě ne.

• Deklaruje položky jako skladové, ale o skutečných zásobách vůbec nemá přehled

Příeště raději jinde

• Bohuzel zbozi doslo v neporadku, dve veci,prvni ta ze lano bylo zamotano musel jsem produkt rozebrat abych ho natahl na civku, pri tomto ukonu jsem zjistil ze na obalu schazi dva sroubky ktere drzi obal pohromade,za druhe dalkovy ovladac u konce do navijaku byl praskli a elektricky kontak fugoval obcas. Nevracel jsem ho protoze jsem si to spravil sam a nechtel jsem cekat na vimenu. Verim ze to nebyl zamer.

Doufam ze to byla nahoda a preji dobry obchod do budoucna. M. Kodad

• Zboží mi bylo doručeno pozdě a nekomletní.
    Prostě hrůza. Vůbec si nedokážu představit jak budu vymáhat náhradu.

Reakce obchodu Nářadí-nej

Děkujeme za Váš nákup, ale musíme se ohradit k této recenzi, jelikož se nezakládá na pravdě. Pán telefonicky poptával zboží, bylo sděleno, že není skladem a bude až 30.10, následně 31.10. mu bylo odesláno a doručováno mělo být 2.11., jenže mezitím si změnil místo doručení a tak to udělal ještě 2x a samozřejmě tím se doba doručení prodloužila pokaždé o další den, což jsme ovšem nevěděli, že provedl tyto změny, jelikož nás den před doručením kontaktoval, že již zboží nechce, že přeprava DPD není schopna zboží doručit, zjištovali jsme tedy problém a toto nám bylo sděleno na DPD, co je výše popsáno. Naše reakce byla taková, že jsme požadovali zaplacení poštovného a balného po zákazníkovi, jelikož si tuto situaci zavinil sám a zboží již nechce(byli jsme označeni za arogantní,že reagujeme takto a věříme společnosti DPD a ne mu) V den doručení nás kontaktoval opět mailem, že převzal zboží a je rozbité a chybí díl, na to jsme mu odpověděli, že v případě poškození je potřeba kontaktovat přepravce, ať vše nafotí a pošle i fotky nám a my kontaktujeme dodavatele a chybějící díl dodáme. Dále s námi nikdo nekomunikuje a hned tento komentář, na který si udělejte obrázek sami.

Nářadí-nej

• zatím žádné
    • viz. výše

nespolehlivost

Objednal jsem si zboží, přišlo mi potvrzení objednávky a dál už nic. A teď chtějí ohodnotit obchod. Hrůza.

• Cekam uz 10 dni a zbozi nikde, fakt neuveritelna rychlost!!!

• Dodací doba je velmy dlouhá.
    • přichazíte o zákazníky.