• Dobré ceny a vždy jsem sehnala co jsme do dílny potřebovali

vřele doporučuji

• Uspora casu.

• Dobré ceny
    • Ochota prodejce
    • Rychlé dodání zboží
    • Kvalita

Tento obchod doporučuji

• Obrázek nesouhlasí s realitou u brýlí a u rázového utahováku.
    • Při objdenávce na 4.000,- má být doprava zdarma, ovšem to nefungovalo!!!

• rychlost bez problému!
    • nemá

• Chybi navod k pouziti.

Vsechno OK

• Rychle zaslani zbozi

Dobre ceny, nektere zbozi jinde nemaji, dobre ceny

Invertor jsem ještě nezkoušel. Bude svařovat výztuhu do věnce baráku tak uvidíme... Super ceny, komunikace vše jak má být. Doporučuji.

• Levné zboží uvidíme jaká bude kvalita
    • Nevím

• Deklaruje položky jako skladové, ale o skutečných zásobách vůbec nemá přehled

Příeště raději jinde

Perfektní spolupráce, příjemna komunikace a domluva. Jsem velice spokojený

• rychlost dodávky

Vše v naprostém pořádku, bez výhrad. Děkuji.

• Zatím nic
    • Bohužel po 6 dnech od objednání teprve dorazil email s vyřízenou objednávkou, zatím ani nedodáno přepravci.

Nic

Reakce obchodu Nářadí-nej

Pán nás kontaktoval s dotazem, že mu přišel mail o vyřízení objednávky a kdy mu bude odesláno zboží, bylo mu to sděleno, takže nechápeme tuto recenzi. Zboží mu bylo vychystáno třetí pracovní den od objednání, jelikož 2 dny z toho byl víkend, samozřejmě to mohlo být rychleji za co se mu omlouváme, ale myslíme, že toto není zas tak dlouhá doba.

Nářadí-nej

• Bohuzel zbozi doslo v neporadku, dve veci,prvni ta ze lano bylo zamotano musel jsem produkt rozebrat abych ho natahl na civku, pri tomto ukonu jsem zjistil ze na obalu schazi dva sroubky ktere drzi obal pohromade,za druhe dalkovy ovladac u konce do navijaku byl praskli a elektricky kontak fugoval obcas. Nevracel jsem ho protoze jsem si to spravil sam a nechtel jsem cekat na vimenu. Verim ze to nebyl zamer.

Doufam ze to byla nahoda a preji dobry obchod do budoucna. M. Kodad

• Zboží mi bylo doručeno pozdě a nekomletní.
    Prostě hrůza. Vůbec si nedokážu představit jak budu vymáhat náhradu.

Reakce obchodu Nářadí-nej

Děkujeme za Váš nákup, ale musíme se ohradit k této recenzi, jelikož se nezakládá na pravdě. Pán telefonicky poptával zboží, bylo sděleno, že není skladem a bude až 30.10, následně 31.10. mu bylo odesláno a doručováno mělo být 2.11., jenže mezitím si změnil místo doručení a tak to udělal ještě 2x a samozřejmě tím se doba doručení prodloužila pokaždé o další den, což jsme ovšem nevěděli, že provedl tyto změny, jelikož nás den před doručením kontaktoval, že již zboží nechce, že přeprava DPD není schopna zboží doručit, zjištovali jsme tedy problém a toto nám bylo sděleno na DPD, co je výše popsáno. Naše reakce byla taková, že jsme požadovali zaplacení poštovného a balného po zákazníkovi, jelikož si tuto situaci zavinil sám a zboží již nechce(byli jsme označeni za arogantní,že reagujeme takto a věříme společnosti DPD a ne mu) V den doručení nás kontaktoval opět mailem, že převzal zboží a je rozbité a chybí díl, na to jsme mu odpověděli, že v případě poškození je potřeba kontaktovat přepravce, ať vše nafotí a pošle i fotky nám a my kontaktujeme dodavatele a chybějící díl dodáme. Dále s námi nikdo nekomunikuje a hned tento komentář, na který si udělejte obrázek sami.

Nářadí-nej

• dobrá cena
    • rychlá doprava

splnil představu o výrobku, který jsem chtěl
    rychlá doprava a dobrá cena
    obchod budu doporučovat

• Kvalitní zboží za přijatelnou cenu

Pořizovací cena včetně dopravy.
    Doporučuji.

• nákup v klidu z domova
    • o žádných slabinách nevím

mužu vřele doporučit