Nekvalitní zboží, bez původních obalů za vysokou cenu. Jsem velice zklamaná, nálepky jsem vrátila a očekávám za vracení peněz.

Reakce obchodu Nalepte.cz

- ohledně obalů... Zhruba 90% sortimentu sami obratem vyrábíme. Nabízíme zboží, u kterého si můžete libovolně měnit rozměr případně barvu nebo motiv zrcadlově otočit, z tohoto důvodu nemáme žádné univerzální hezké reprezentativní potištěné krabice - samolepka je pokaždé jinak velká, nešlo by takovou krabici použít, pouze vyrobíme a zabalíme, zafixujeme bezpečně do kartonové krabice nebo bulibnkové obálky dle velikosti samolepky, aby samolepka přežila i nešetrnou manipulaci dopravcem.
    - co se týče nekvality je to Váš názor a neberu Vám ho. Jen u Vaší samolepky Vás možná zmátla průhledná přenosová folie, která je na černý nápis nanesena, protože každé písmeno je samostatnou samolepkou, po aplikaci se průhledná folie odstraní a vyhodí, odkaz na návod pro lepení je vždy na faktuře. Použitý materiál je německé značky Oracal řada Wallart
    - očekáváte správně, že peníze Vám vrátíme, jakmile zásilka dorazí.

Bohužel za mě naprosto nenalepitelna samolepka která se snadno trha, krčí. Bohužel slozity tvar a velká plocha, ale pokud jde jen sundat z papíru a nalepit tak to bohužel moc dobře nefunguje. Objednávám jinde, kde se samolepka lepi dvoufázově a nehrozí tak tak snadné poničení.

Reakce obchodu Nalepte.cz

- samolepka není tak složitá, aby vyžadovala přenosovou fólii, ta se používá u jiných daleko složitějších motivů. Pokud Vám motiv přišel příliš složitý, dá se např. některé části ustřihnout, nalepit největší kus a dílčí část dolepit pak
    - na faktuře je vždy odkaz na návod, kde naleznete video, jak lepit velkou samolepku, např. jak si ji provizorně zafixovat na zdi
    - pokud jste si nevěděl rady, měl jste nás kontakovat a poradili bychom Vám nebo ji vrátit bez udání důvodu
    - tento konkrétní motiv se prodal už mnohokrát a negativní zpětnou vazbu máme jen od Vás, nebudeme u něj nic měnit
    - samolepka se nekrčí ani netrhá, pokud odlepujete alespoň trochu s citem
    - na důkaz Vám pošlu na email video, kde se tato konkrétní samolepka lepí, ale nebude to hned

• velmi nekvalitní výrobek (dekorace na zeď) - na spoustě míst nebylo připraveno k odlepení a musela jsem prostříhávat nůžkama to, co mělo být už z výroby (podobných dekorací jsem lepila už několik, poprvé ale z tohoto webu a musím říct, že nikdy více)

Reakce obchodu Nalepte.cz

ano, omlouváme se, chyba je na naší straně, celý problém byl v nastavení přítlaku nože, který ořezává tvar kolem motivu. Měli jsme tady technika, který dělal servis na tiskárně a přítlak nože nám z nám neznámého důvodu snížil. K průřezu sice došlo, ale jak píšete, bylo nutno si pomoci nůžkami nebo nožíkem a vždy v určitých místech trochu podebrat nebo nastřihnout. Problém tedy vyřešen, samozřejmě bylo možno řešit reklamací.
    Omlouvám se za komplikace.

Za celí týden zboží nedorazilo možná to není obchodem ale přepravcem "Česká pošta" obchod tímto ale tratí

• opravdu velká výhoda je, pokud chcete rychlý dárek, doručili objednávku téměř do druhého dne
    • jdou docela dobře nalepit, netrhají se

bohužel samolepky jsou vhodné jen na bílou stěnu, jinak je ovečka a mnohá jiná zvířátka barvy vaší stěny, nikoli té, jakou mají na bílém papíru, na kterém samolepky dostanete do ruky. Jinými slovy, na papíře jsou moc hezké, toť vše

• Nálepky jsou moc hezké
    • Velmi rychlé doručení
    • Nedrží na zdi

Nálepky do dětského pokoje jsou moc hezké. Když jsem nalepila zdálo se vše v pořádku. Po pár dnech se nálepky začaly kroutit a odlepovat. Měřila jsem vlhkost v pokoji vzhledem k tomu že je to novostavba a ta je v pořádku, zeď je rovná takže bude chyba nejspíš v kvalitě. Za cenu cca 800Kč jsem myslela ze budou na dýl než na pár dnů.

Zboží mi nedorazilo

Reakce obchodu Nalepte.cz

paní Kosová, v objednávce jste zvolila platbu předem převodem na účet, přirozeně Vám zboží nemůže dorazit, když jej nezaplatíte.
    Jan Kováč

Mohla by být lepší komunikace, přišlo potvrzení objednávky. Pak týden nic, a nakonec jen zpráva, že je zboží na cestě.

Reakce obchodu Nalepte.cz

měli jsme u zboží nastavenu dostupnost až 14 dní z důvodu týdenní dovolené, informace o dostupnosti byla viditelná hned na několika místech. Nebyl důvod zasílat další emaily. Nyní již odbavujeme všechny objednávky obratem. Nevidím důvod k negativnímu hodnocení.
    Jan Kováč, Nalepte.cz

• Jediné hezké co přišlo, byli ti motýli.
    • Nálepky vůbec nedrží na stěně (koupila jsem toho více, do více míst v bytě) a trhají se, při odlepeni z toho papíru. A vůbec nedoporučuju kupovat květiny zakládajících se z více části, absolutně není možné to odlepit a nalepit, tak, jak je predtisteno. Naprosto vyhozené peníze. Asi 4 z 6 letely do koše.

Hrůza, už bych si tam určitě nic neobjednala.

• Nálepky jsou pěkné, ale vůbec nedrží, špatně lepí. Tento způsob že se nalepují jako celý arch je špatný.

Reakce obchodu Nalepte.cz

po telefonické konzultaci je již vše v pořádku.
    Jen pro ostatní zákazníky: 3 ze 4 samolepek byly už při lepení v pořádku a úspěšně nalepeny. Ta čtvrtá byla lepena na umakart v blízkosti kuchyňské linky, zřejmě z důvodu špatné přilnavosti povrchu nebo pravděpodobněji nedokonalého vyčištění povrchu se samolepka po nějaké době začala odlepovat.

Zákaznice samolepku nalepila na jiné místo, kde drží bez problému.

• Přeprodávané nálepky byly v pořádku

Jedny nálepky na zeď měly velmi špatnou kvalitu tisku

Reakce obchodu Nalepte.cz

děkujeme za recenzi. Na kvalitu tisku jsme ještě stížnost neměli. Zřejmě šlo o vadný kus. Kontaktuji Vás emailem a vyřešíme to k Vaší spokojenosti.

Neni to original

Reakce obchodu Nalepte.cz

vyráběli jsme pro Vás loga dle Vámi zvolené velikosti a barvy. Originál má průhledný okraj, čemuž se vyhýbáme, pokud je to možné, vizuálně to působí hůře.

Nalepte.cz

• Malé,nesvítí-podvod !

Reakce obchodu Nalepte.cz

mrzí mě, že nejste se zbožím spokojený.

U každého produktu uvádíme reálné rozměry, které sami naměříme a které odpovídají skutečnosti. Co se týče svítivosti, tak vzhledem k tomu, že svítící samolepky nepohání žádná baterie nebo elektřina, je třeba nechat je do sebe "načerpat" okolní světlo, aby mohly poté samy svítit. Když je samolepka v temném koutě, projeví se to na intenzitě jejího svitu. Zkoušel jste je nechat více nasvítit?

Samozřejmě pokud objednávka nesplňuje Vaše představy, můžete ji do 30 dní vrátit bez udání důvodu.

S přáním hezkého dne,
    Jan Kováč, Nalepte.cz

• Špatný popis produktu nálepka je malá!

Dejte si pozor na rozměr foto rámeček k nakepce je na fotku do peněženky... Strom na fotce vyfoceny přes celou zeď skutečnost není ani na čtvrtinu stěny...... Nikdy víc za ty peníze!

Reakce obchodu Nalepte.cz

mrzí mě, že jste s Vaši objednávkou nebyl spokojen. Tento strom s fotorámečky patří mezi naše nejprodávanější zboží a zatím jsme se s takovou reakci nesetkali - proto jsem okamžitě zkontroloval popis produktu.

Rozměry, které uvádíte, v popisu uvedené jsou - jak výsledný rozměr samolepky po nalepení, tak i velikost fotek do rámečků.

Pokud byste chtěl samolepku vrátit, je to samozřejmě možné. Na všechny objednávky poskytujeme prodlouženou lhůtu na vrácení 30 dní.

Přeji příjemný den,
    Jak Kováč, Nalepte.cz

bohužel mi nebylo dodáno co jsem si zaplatila ...jsem zklamaná,byl to dárek..

velke sklamani ,skutečnost je jina nez na obrazku.

• Samolepka byla z části nalepena na podkladu, z části na přenášecí fólii, jednoduše nešla vyrovnat - vlny, bubliny, každou jsme ca. půl hodiny rovnali než byla použitelná, byl to můj první a poslední nákup, nedoporučuji.

Špatná kvalita zboží, nedoporučuji.

Reakce obchodu Nalepte.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojena.

Ano, je běžné, že samolepka je z části na podkladovém papíře a z části již na folii, je potřeba postupovat dle návodu na lepení krok 2 - vyhladit např. platební nebo věrnostní kartou.

Samolepky se ve většině případů dodávají díky svým rozměrům v roli, pokud Vám toto komplikovalo lepení, stačí pouze samolepku položit na zem a zatížit například knihami.

Pokud se nárazově objeví vlny a bubliny jsou pouze na přenášecí folii nikoliv na samotné samolepce a ničemu nevadí, nijak nekomplikují lepení, přenášecí folie se po aplikaci na zeď vyhodí.

Z Vašeho popisu není zřejmý žádný problém s kvalitou, důkazem je i to, že zboží nevracíte a použila jste obě dodané samolepky.

• Návod na použití si musíte najít na internetu.

• Komunikace byla tak, jak ma, expedice zboží byla rychla. Ma hezky sortiment.
    • Zbozi není zachazeno opatrne...

Myslim, ze jsem si koupila od toho obchodu 2 krat, protože ma jiny sortiment, co se mi vic libi, nez ostatní obchody s nalepky. Ale... bohužel vytouzene nalepky byly zmackane, naktere byly odlepene od papiru (první nakup byl ve stejnem stavu). Je to proto, ze prodavac poslal nalepky v tvaru valce. Musela jsem je dat pod knihama, aby byly zase rovne...

• velice drahé drahé balné a poštovné.Za obálky se dvěma samolepkami zaplatit 120 kč se mi zdá velice předražené,takže v tomto obchodě již nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Nalepte.cz

Vaše hodnocení je nepravdivé. Překontrolujte si Vaši objednávku pozorněji. Cena poštovného a balného je 69 Kč, což je standardní cena pro všechny naše zákazníky. Naopak všem zákazníkům, kteří nakoupí nad 500 Kč, neúčtujeme poštovné a mají jej zcela ZDARMA. Doprava Vás tedy vůbec nic nestojí. Nechala jste si zaslat zboží na dobírku, toto je placená služba, za kterou si každý dopravce účtuje další částku - obvykle 40 Kč. Tedy tyto peníze nejdou do kapsy nám, ale České Poště nebo jinému dopravci. Pokud jste chtěla tuto částku ušetřit, měla jste platit předem převodem, kde se žádný poplatek neúčtuje - 0 Kč.
    Při tvorbě objednávky, navíc sama vidíte, kolik je účtováno za jednotlivé možnosti plateb a dopravy. Nerozumím tedy tomu, proč jste vůbec objednala, když jste byla nespokojena s cenami těchto služeb. A už vůbec nerozumím tomu, jak jste přišla na částku 120 Kč.

Shrnutí na závěr, poštovné a balné je u nás pouze 69 Kč (a při objednávce nad 500 Kč je zcela zdarma)