• Dobrá cena.
    • Objednal jsem parfém(Chanel Chance Eau Tendre toaletní voda, ale jsem přesvědčen, že přišla pouze imitace. Na první přivonění(i pro mě jako muže) je cítit rozdíl proti originálu.

Dejte si pozor, ať neutratíte cca 200,- Kč za dvojí poštovné, abyste si přivoněli k imitaci, kterou nechcete.
    Nakupoval jsem na NakupParfem.cz. Faktura byla vystavena dodavatelem Little Wonder s.r.o., 5. května 2005, 722 00 Ostrava- Třebovice.
    Dnes vypadají stránky tohoto obchodu takto:
    "Omlouváme se našim zákazníkům, z technických důvodů je provoz eshopu na dobu neurčitou zastaven. Všechny stávající objednávky a reklamace budou vyřízeny, nové objednávky však nepřijímáme.
    S případnými dotazy se na nás prosím obraťte na email [email protected]".
    Děkujeme za pochopení, tým NakupParfém.cz
    Podle toho usuzuji, že problém s tímto obchodem nemá jenom já.
    Zatím čekám na vrácení peněz, které jsem 18.2.15 zaplatil a obratem zboží vracel.
    Přeji ostatním šťastnější ruku při výběru e-shopu.

• rychlé vyřízení
    • dobrá cena

Domluvila jsem si osobní odběr, zboží vyzkoušela, všecko v pořádku, příjemný nákup.

• Cena v obchode byla nejnizsi
    • Prehlednost stranek

Byl to muj prvni nakup
    Nejnizsi cena
    Doporucuji

• Tento internetový obchod má rychlé dodací termíny a jeho pracovníci jsou velice ochotní.
    • O žádných nevím.

Obchod všem zákazníků doporučuji.

• NIC
    • Prodávají fejky za ceny originálů!

nedoporučuji

nedoporučuji nikomu

• podvodníci

prodávají padělky!!!

• NIC!
    • VŠECHNO! Jsou to podvodníci,kteří prodávají fejky za drahé peníze.Nahlásit na ČOI!

NEKUPOVAT!!!

• NIC
    • Prodávají fejky

Nikomu obchod nedoporučuji, pokud už tam ale přece jen někdo nakoukne, podívejte se pořádně na fotky, abyste viděli fejky parfémů a už se nikdy a nikde nenechali napálit.

• VŮBEC NIC!!
    • Je to FAKEBYZNYS, nenakupujte !
    • Provozvna vůbec neexistuje.

• Podvodníci
    • Prodávají fejky

Nenakupujte zde

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.