• po objednání žádná odezva ze strany obchodu

nepoužitelný obchod

Reakce obchodu NÁDOBÍ-ITÁLIE

Vážený zákazníku, pokud jste nebyl informován o stavu Vaší objednávky, mohlo dojít k výpadku na serveru nebo byla chybně zadána Vaše emailová adresa. Zboží je nachystáno k odběru ode dne objednání. Každá objednávka je automaticky ihned potvrzena a při změně statusu objednávky je vždy odeslán email o předání zboží přepravci nebo o přichystaném zboží k odběru. Jelikož bychom rádi předešli podobným chybám ať už ze strany zákazníka nebo ze strany naší, zavádíme pro všechny naše zákazníky novou bezplatnou službu - zaslání zprávy SMS o stavu objednávky již z našeho obchodu (tedy nejen od přepravce jak je zvykem). Zákazníka tak budeme vždy informovat jak emailem, tak zprávou SMS. Tato služba bude spuštěna od příštího týdne, možná již od pondělí. Navíc jsme od dnešního dne spustili zákaznickou sekci pro registrované zákazníky. Registrovaní zákazníci mohou po přihlášení sledovat stav své objednávky online v našem obchodě. Doufám, že výše uvedené je dostatečnou zárukou zkvalitnění našich služeb.

S přátelským pozdravem

Radek Novák

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.