• Źádné
    • Již 11 dnů čekám na zboží a obchod vůbec nekomunikuje

Nedoporučuji !

• nedodal zboží

Nejsem spokojen, protože ani po 14 dnech objednané zboží nedošlo.

• příznivé ceny
    • nevím jestli to není náhodou podvod, naprostá ignorace zákazníků

zdaleka se vyhnout

• žádná komunikace ze strany obchodu ani po deseti dnech nejsou schopni potvrdit platbu a dát vědět kdy a jestli vůbec zboží dostanu

• nekomunikuje se zákazníkem

nedoporučuji

• 19.12.2014 objednala poličku,buk,80cm,P-005, č.ob.2014000503,zaplacena bankovnim převodem 19.12.Nemáme informace o expedice zboží,a nemáme zboží,na telefon 730526104 taky nemůžeme dovolat.
    • 1. objednané zboží nedorazilo vůbec (natož ve slibovaném termínu do 23.12)
    • 2. obchod si účtoval dvojnásobné poštovné při objednání 2 ks bytového doplňku o váze cca 2 kg a standardních rozměrech (A3).

Nedoporucuji. Objednate si zbozi,ktere Vam ani nedorazi. Nemaji snahu informovat zakaznika. A info u zbozi,kdy Vam ma dorazit je jen k smichu. Do dnes jsem nedostala ani odpoved. Nejhorsi obchod a komunikace!!

• Vůbec nekomunikují! Nereagují na maily ani na SMS a telefon neberou vůbec.

• Přehledná zajímavá nabídka
    • Přístup k zákazníkovi
    • Uvedené zboží nebylo skladem
    • Delší doba dodání

Skladové zboží nebylo skladem, ale byla mi nabídnuta jiná barva, kterou jsme akceptovali. Komunikace přes e-mail s manažerem byla rychlá a věcná. Obchod doporučuji.

• zatím jsem žádnou nenašla
    • volala jsem na tel.číslo uvedené na jejich stránkách v kontaktech a nikdo to nebere

měli zboží,které jsem scháněla
    špatná komunikace
    zboží zatím nedodáno a nikdo nedal vedět zda bude a kdy
    domluvili jsme termín a dál se neozvali,proč zboží nedodaly nebo zda ho mají aspoň na skladě

Nereagují na emaily, neberou telefony, i přesto, že měli na stránkách po objednání doručení do 19.12.2014, nic nedorazilo, nikdo se neozval, že zboží nemají apod.

• Zadne vyhody, nulova komunikace. Sliby s terminem dodani. Zbozi vsak nedorazilo. Pusi skladem, ale skladem nic nemaji.

• Ted už zadne
    • Nekomunikuje s lidmi

Velice ne spokojena

• -
    • slabá informovanost o stavu objednávky

• Velmi špatná komunikace.
    • 11 dní po přijetí objednávky, žádná informace.

Nedoporučuji nákup po internetu, zboží nedostanete včas.

• jednoduché a přehledné na webu
    • mají na webu zboží napsané,že je skladem a to není pravda

nakupovat se dá i na tomto shopu,ale je lepší si předem zjistit,kdy jsou schopni a hlavně jestli mají zboží na skladě ,tady v tomto bodě jsem se s nima dost zasekla a musela jsem najít alternativu jinou ,protože uváděli ,že mají zboží skladem a nebyla to pravda ,za dva dny po objednávce mě napsali,že zboží pro mě nemají ,našla jsem si sama novou alternativu
    a zboží nakonec dostala .Očekávala bych od nich profesionální přístup, hlavně v dnešní době ,kdy je tak široká nabídka.

• eshopy,které (zvláště před vánocemi)u zboží v nabídce hrdě píší dodání do 3dnů a po 3 dnech napíší,že zboží můžou dodat nejdříve za 3 týdny(!) jsou k ničemu. Moje zkušenost s NABYTEKESHOP.

• Rychlost dodání a doprava zdarma u většiny zboží