Zboží dorazilo včas, ale zřejmě nešetrným transportem došlo k ulomení několika spojovacích kolíků, které jsem následně musel odvrtat a vyměnit, aby bylo postel možné složit do funkčního celku. Opracování masivu je zejména v neviditelných (vnitřních) plochách znatelně horší. Podobně je na omak cítit, že jsou tyto plochy mořeny lakem méně (pravděpodobně v méně vrstvách) než exponované plochy. Jeden ze spojovacích prvků v opěrné části byl naštípnutý a je možné, že časem se bude tato vada shoršovat. Byl jsem překvapen, že rošt, deklarovaný jako součást postele (objednávky) nebyl celistvý ale pouze skládaný / provázaný z dřevěných latí. V internetovém obchodě tato skutečnost není zmíněna. ( nebo jsem ji přehlédl...?) Vzhledem k ceně zboží považuji celkové zpracování zboží za očekávatelné.

Reakce obchodu Nábytek Blažek

Dobrý den pane ......,
    1)Co se týká dopravy tu nejsme z hlediska lidského faktoru ovlivnit.Ale vzhledem k tomu že jsme výrobci stačí se ozvat a mi poničenou věc bez okolku odstraníme.2) Lakování masivu provádí automat ,takže je všude stejné jen na bočnicích ze vnitřku je jen základní lak.3) Jako součást postele je laťkový rošt.O celistvém roštu ani zmínka.(např.lamelovém apod.). Je lepší komunikace s výrobcem než anonymní recenze na internetu.Děkuji K.Blažek