Velmi dlouhá dodací doba.

• Zboží objednané a zaplacené 27.2. a dnes 14.3. stále čekám na doručení. 11.3. jsem volal do obchodu. Prý mi dají hned vědět kdy přivezou zboží. Zatím čekám
  • Stále čekám na svoji objednávku i když měla již být vyřízena.

Milá paní Mirko,
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Dle našich informací Vám byl stůl doručen 2 dny po napsání recenze. Dopravu zboží vždy domlouváme s našimi zákazníky individuálně v závislosti na jejich lokalitě a časových možnostech. Není to tedy totéž jako dostupnost zboží uvedená na našem eshopu. Věříme, že jste s objednaným stolem spokojena. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dalších dotazů.
    TREND nabýtek

• na fotografii hezká a celkem levná židle
    • 6 dní a zatím nepřišla, dostala jsem pouze zprávu, že mi jí do Prahy dovezou při dalším závozu a to nevím, jestli je za 3 dny nebo za půl roku
    • neprofesionální jednání

Reakce obchodu TREND nábytek

Děkujeme, že jste si pro svůj nákup zvolila právě TREND nábytek. Mrzí nás, že naše jednání považujete za neprofesionální - informaci o závozu zboží jsme Vám podali ihned po obdržení objednávky. Přesný termín vždy potvrzujeme i telefonicky den před doručením zboží.
    V případě dotazů se na nás, prosím, neváhejte obrátit emailem či telefonicky.
    Děkujeme,
    TREND nábytek

• měsíc od objednávky se zatím neozvali, zboží je přitom zaplaceno.

Reakce obchodu TREND nábytek

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Při objednávce vždy uvádíme dodací lhůtu zboží, která se pohybuje mezi 4 až 12 týdny v závislosti na druhu zboží. Pokud nejsme schopni tuto lhůtu dodržet, vždy o tom naše zákazníky informujeme telefonicky nebo e-mailem.
    TREND nábytek

Bez jediné informace stále nemám zboží. Dodání dva týdny? Sliby chyby!

Reakce obchodu TREND nábytek

Ohledně termínu dodání zboží naše zákazníky vždy informujeme předem. Termíny závisí především na dostupnosti zboží a také na itineráři rozvážky do konkrétní lokality. Omlouváme se, pokud Vám delší čekání způsobilo nějaké potíže.

TREND nábytek

Záloha 6000Kč. zaplacena,zboží do 4 týdnů nedoručeno .Komunikace jak to je žádná.A přijde mi email,abych zhodnotil spokojenost s nákupem.... tak jo...

DLOUHE ČEKACÍ LHUTY

Reakce obchodu TREND nábytek

Dobrý den, dodací doby před vánočními svátky bohužel nemůžeme ovlivnit. U těchto židlí se navíc jedná o zakázkovou výrobu, kde nabízíme až 5 odstínu. Nevyrábí se na sklad. O dodací době jste byla při uzavření objednávky informována e-mailem. Nerozumíme i vašemu hodnocení ohledně komunikace našeho obchodu, kde jste byla 2x informována o potvrzení objednávky a době dodání.

TREND nábytek

• Dodací lhůta byla 30 dní a před koncem jsem je musel ještě uhánět, aby to poslali.

Reakce obchodu TREND nábytek

Dobrý den, nerozumíme vaší recenzi. Dodací lhůta byla i přes dobu dovolených splněna. Dne 20.7.2017 byl doručen poštou věšák 028.

• dlouhé dodací lhůty

potřebovala jsem tento typ stolku

Reakce obchodu TREND nábytek

moc se omlouváme za zpožděnou objednávku. Bohužel jsme v době, kdy jste zaslala objednávku přecházeli na nový e-shop a objednávku jsme v systému nezaregistrovali. Ještě jednou se omlouváme za prodloužení dodací doby.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Kvalitní a nápaditý sortiment českého výrobce
    • Dodací lhůty a výrazné překročení slíbené doby dodání

Kvalitní český nábytek, velmi dlouhá dodací lhůta a nedodržení doby dodání

Reakce obchodu TREND nábytek

Dobrý den, přes veškerou naši snahu vyhovět všem zákazníkům nejsme schopni ovlivnit dobu dodání od výpadků el. energie po situacích na našich silnicích.

• Kvalitní zboží ...
    • Za vysoké ceny

Vážený pane,
    mrzí nás, že i přes naše úsilí vyhovět Vašemu požadavku na atypický výrobek takto hodnotíte náš obchod. K dispozici jste měl možnost porovnat cenu stolu u jiných prodejců, kde stůl nabízí za daleko vyšší cenu bez atypických úprav.

Přejeme příjemný den.

• nákup z domova
    • jsem takřka nevidomá, což vystihuje vše

líbil se mi tento potřebný kus nábytku
    zkušenost zatím nemám
    zatím nedoporučuji,
    po v objednávce potvrzené lhůtě nábytek nebyl dodán, nikdo z obchodu se neozval,
    na osobní zavolání teprve zjistím, že se dodávka zpozdí snad o 14 dní
    pro tento moment a výše uvedené nedoporučuji

• Objednávka potvrzena a dál nic.......

• Źádné
    • Nedodání zboží v dodací době a žádná komunikace a ani omluva.

Na tento obchod se nelze spolehnout.

• zatím o žádných nevím
    • dotazník přijde dřív než objednané zbvoží

uvidím, podle kvality zboží, pokud dorazí

• ani po měsíci nebyla objednávka vyřízena a zboží nedodáno.

• nabízí něco a poté to nedodrží

nedoporučuji