• Zboží, které uvádí jako skladem, skladem byt nemusi.

Reakce obchodu Nabytek-stoly-zidle.cz

Pěkné svátky všem, je smutné, že i v době sváteční se najdou lidé co se se za každou cenu snaží uškodit. Asi je těžko pochopitelné, že v době předvánoční se stavy zboží skladem měmí každou hodinou z důvodů vyprodání. Je nám líto takových zákazníků co se snaží škodit za kažou cenu. Všem ostatním přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně pohody, lásky a mírů pro naši zem. René Kolář

• ?
    • ?

zboží bylo na stránkách obchodu ještě tři dny "skladem" po oznámení, že není dostupné!?

Obchod se nechová seriozně. U objednaného zboží bylo napsáno, že je doprava zdarma, po uzavření obnjedníávky přide email neurčitého znění (doprava zdarma, doprava 200Kč), celková cena bez dopravy a při dporučení jsem musel dopravu uhradit.
    Přes klady které obchod má pokládáím jeho jednání za NESERIOZNÍ.

• Chtěl jsem zboží vrátit, ale prý to nelze.
    • Neskutečně dlouhá doba, několik ujišťujících mejlů o dodávce zboží až na ten poslední, bez udání důvodu zamítnuto.
    • Vážení, vysloveně mě šokuje, že po zkušenostech s "obchodem" s Vami se do žadujete hodnocení. Inu, máte ho mít, objednaný rošt mi v pondělí přiveze jiný prodejce - dodací lhůta 4 dny i s víkendem.
    • Navíc, zrušit objednávku z Vaší strany bez udání důvodu, máte k tomu co říct????

nedoporučuji

Možná dobrý obchod, ale me zklamal. Pokud zbozi fyzicky nemam, nemuzu jej proste nabizet

Reakce obchodu Nabytek-stoly-zidle.cz

Dobrý den, veškeré informace ohledně objednávky neleznete po přihlášení v administraci obchodu. Byl jset informován, že zboží je objednáno u výrobce a že se čeká na dodání. Nevím o jaké další informace stojíte, případně si můžete zaslat e-meil a bude vám odpovězen.
    Kolář