• nemají zboží, i když označeno "Skladem"

Objednal jsem skříň z toho důvodu, že ji měli "Skladem". O den později jsem se chtěl telefonicky informovat, kdy můžu očekávat doručení (do té doby žádná informace ohledně mé objednávky). Řekli, že to ověří. Později odpoledne furt nic, tak volám znova. Prý se skříň už nevyrábí, takže není a nebude. Tak to teda fakt dík :(

• nekvalitní - 2 jakost

• NIC!
    • KLAMÁNÍ SPOTŘEBITELE

2.7. jsme objednali noční stolky. Na stránkách bylo uvedeno, že zboží je skladem k odeslání do 24 hodin. Až o necelý týden později mi volal pracovník, že zboží bylo vyprodáno a objednávku máme očekávat za 14 dní -3 týdny. Zboží nedorazilo, přesto na stránkách bylo uvedeno i přes celé 3 týdny, že zboží je stále skladem k odeslání ihned.
    Nyní je to 10 týdnů a stolky stále nikde. Mezitím už nám byl několikrát slíbený jiný termín dodání a stále nic. Navíc se ani nikdo neobtěžoval nám dát vědět sám od sebe, vždy až v reakci na můj mail.
    Jako kompenzace byla nabídnuta doprava zdarma, což oceňuji, ovšem začínám pochybovat, jestli nám ty stolky vůbec někdy dorazí.
    Zvažuji podání návrhu k šetření ČOI, toto je ukázkové klamání spotřebitele ( lidsky řečeno dělat z lidí blbce ) !!
    Vůbec poprvé v životě musím napsat, že nějaký (TENTO) OBCHOD NEDOPORUČUJI!

Hošková Miroslava

Dlouhá dodaci doba.

• Po objednání se obchod po 3 dnech vyjádřil že postel není a nebude.Nevím proč to měli pořád v nabídce když výrobce postel nevyráběl.

Mám objednané letiště které zatím nedorazilo,přitom na stránkách je, že je postel skladem ihned k odvozu

Dva týdny čekám na zboží, které bylo předáno přepravní společnosti u které nebylo. Kdybych já nezavolala tak ani nevím, že zboží se u nich na skladě ztratilo a přepravci nebylo předáno. Už se zboží našlo a bylo předáno přepravci je to čtyři dny a zboží stále nemám. Žádná komunikace s klientem jen mylné info emailem.

NEKOMUNIKUJÍ!!!Zasílají pozdě!!!Malou dvoukilovou skříňku(v rozloženém stavu) zaslali na veliké paletě kterou jsem musel zaplatit takže katastrofa u přemýšlení v daném obchodě.I POŠTA to nepochopila.Takže NEDOPORUČUJI.

• Komunikace s obchodem vázne, na jejich info o doručení zásilky se nedá spolehnout - přijde až za cca za týden bez předchozího upozornění

Objednala jsem zboží, které měli uvedeno skladem a odeslání do tří dnů. Druhý den jsem zjišťovala, jak to vypadá, tak se třetí den ozvali, že toto zboží se už nevyrábí.... No tak nevím, co měli skladem :O

Zboží jsem objednal, ihned při objednání uhradil bankovním převodem a bylo mi potvrzeno, že se moje objednévka zpracovává.

NEDOPORUČUJI.

• Nedodržuje dodací lhůty.
  • Bohužel byl dodán jiný dekor a prasklá deska.Vědomě ,poškození ne dopravou.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nechápu proč inzerují zboží, které se již nevyrábí.

• Z mé zkušenosti solidní komunikace. Upozorňují na rozdíl od ostatních obchodů, že se nemá za zboží platit, dokud vám objednávku nepotvrdí, takže se vyhnete prodlevám z důvodu vrácení peněz.
    • Nabízejí zboží, které nakonec NEMAJÍ.
  • Měli byste se zajímat o to, zda zboží již dorazilo k zákazníkovi a zbytečně ho nedráždit.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nevím o žádné výhodě.
    • Žádná informovanost ani komunikace.

Nenakupovat.