Rychlé, jednoduché objednání i doručení.

• Velmi pěkný nábytek, který jsem jinde nemohla sehnat.
    • Bezproblémové doručení.

za mě spokojenost

• Velmi vstřícné jednání,ochota

• kvalitní nábytek
    • doručení podle dohody

• Vaše zásilka zatím nedorazila,obědnal jsem si ji v lednu asi po týdnu mi bylo zděleno,že dorazí za měsíc,že ji nemáte na skladě. Za měsíc jsem volal do nábytku Pegas a manažér mi nebyl schopen říct kdy zásilka dorazí. Včera mi volal,že dorazí zítra. Je to příliš dlouhá doba na doručení a to ještě nevím jestli dorazí vpořádku. Myslím si,že dodavatel by měl průběžně informovat zákazníka a ne aby zákazník vyvolával kdy jeho zásilka dorazí. Věřím,že se Vaše služby do budoucna zlepší. S pozdravem Schnirch

Reakce obchodu Nábytek Kelt

velmi si vážíme veškerých hodnocení klientů, nicméně by měli být korektní , protože na jejich základě se snažíme naše služby vylepšovat.
    Nicméně tato objednávka není z ledna jak klient píše ,ale 11 února. V okamžiku psaní tohoto hodnocení, klient již byl námi informován o příjezdu objednávky a obavy zda dorazí zboží v pořádku chápeme, ale hodnotit spokojenost na základě obav a toho , že zboží může dorazit v nepořádku, není úplně fér :-). Dnes již víme, že dorazilo v pořádku a věříme , že klient je spokojený.
    Zboží si vozíme vlastními řidiči a vozy , abychom zajistili 100 % spokojenost s touhle službou, kterou nám externí přepravci nebyli schopni zajistit.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Kolektiv firmy
    Nábytek Kelt

• Super komunikace
    • Přesnost doručení
    • Zboží přesně dle popisu

• komunikace
    • Vše v pořádku

Všechno v pohodě, na jejich stránkách byla dodací lhůta 14 dní a za 14 dní bylo doručeno.

Rychlost, vstřícnost, komunikace super. Doporučuji

Skvělá komunikace obchodu, nábytek přivezl pán v pořádku a pomohl mi ho odnést.

• Dlouhá dodací lhůta

Žádná komunikace s obchodem

• Rychlost a spolehlivost
    • Domluva o dodání

Po prečítaní recenzií som sa trošku obávala, ale stôl, ktorý bol skladom dorazil do pár dní po predchádzajúcej tel. dohode...s objednávkou sme nemali žiaden problém

• Komunikace.
    • Nakupoval jsem poprvé v tomto obchodu, problém jsem neměl.

Obchod na webu nabízí výrobek s dodáním 2-7 dní. Po objednání vám zavolají ,že dodání je nejméně 15 dní. Po upozornění na to jak to na webu mají se stejně nic nezmění.

• Vrácení peněz proběhlo v pořádku
    • Na svých stránkách nabízí zboží, které není možné zakoupit, je nedostupné, ale nikde to tam nemají takto označené