• přední dvířka výrobku byla dobře zabalená a chráněná před poškrábáním
    • Zklamání, jelikož výrobek není tentýž, který firna prezentuje na stránkách

Výrobek - koupelnová skříňka K4 jsem si vybrala, jelikož na stránkách obchodu odpovídá mému požadavku - jak přijatelnou cenou, tak rozměry a tím, že má sokl místo nožiček a úchytky v dekoru nerezu, který se mi hodí do koupelny. Bohužel k mému velkému zklamání, když pominu to, že dírky pro panty neodpovídali skutečným rozměrům a že jedny dvířka dokonce nejdou dovírat, objednaná skříňka má nohy! nikoli požadovaný sokl, úchytky jsou naprosto odlišné a ještě navíc je jedna poškrábaná. Když jsem se pokoušela tuto situaci s obchodem řešit, byl mi pouze zaslán odkaz na jiné webové stránky - nejspíše sdružený obchod nábytek morava - kde je skutečně skříňka, která mi byla zaslána. Obrázek na stránkách nebyl ilustrativní, proto by mě nenapadlo, že mi bude zasláno něco jiného..Jsem zklamaná z jednání obchodu a nákup zde nedoporučuji.

• Doprava až do domů, kvalita a slušná cena

Spokojenost

• je velmi rychly a hlavně ma zbozí, ktere jsem zháněla
    • to netušim

když bude někdo něco shánět tak doporučím ja jsem byla spokojena

• -můžu si nakoupit v klidu doma a zboží je mi dovezeno zdarma až domů
    • -s tímto obchodem už mám zkušenosti, proto jsem se nákupu nebála a určitě si objednám znovu

-s nákupem zde mám velice dobré zkušenosti

• Nízká cena.
    • Doprava zdarma.

• Výběr z pohodlí domova.
    • Bez starostí s dopravou.
    • Bezkonkurenční cena.

Prodejce můžu jen a jen doporučit, jeden den objednáno, druhý den doručeno. Výborná komunikace.

koupelnová skříňka- balíček dorazil v pořádku. Ale sada přiložených škoubků byla evidentně k jinému zboží, chyběly například plíšky na zavěšení ...

• Dobrá komunikace, rychlé dodání zboží

Levné zboží, doprava zdarma, kvalita výrobku, který jsem zakoupila odpovídající ceně ( dobrá ). I když doprava byla zdarma, pan řidič mi ochotně pomohl vnést zboží do domu. Obchod mohu doporučit všem.

• pohodlí, rychlost
    • líbil se mi výběr zboží

jsem prostě spokojená a doporučuji dalším

zatím první nákup, ale vše perfektní, doporučuji ostatním

• Dodávka za 30 hodin od objednávky, vše rychlé, v pohodě.
    • Nenalezeny

Doporučuji a na tento obchod se budu obracet i v budoucnu.

• Doprava zdarma - neboli v ceně
    • Dopravce neměl na výdej drobné a byl velmi suverénní, že si nechal sám od sebe "od cesty". Přijde mi to sprosté, když nečeká, až já budu ochotná mu dát nebo nedát "dýško"!

S obchodem a zbožím jsem spokojená. Jen nábytek je velmi "jednoduše" spracováván a dali by se vytkout chyby, že je v jedné části sedačky zcela zbytečně nevyužitelný úložný prostor. Jsou velmi tvrdé nezaoblené rohy. Designově je pěkný.

• rychla dodaci lhuta
    • nizke ceny

• levné zboží
    • bez ceny za dopravu
    • příprava na montáž byla velmi slabá,
    • chyběl počet spojovacích komponentů,
    • byly špatně naznačeny otvory na montáž výsuvů

levné zboží - cena vyhovuje kvalitě
    tzn. zboží je sem tam poškozené - lamino vyštípnuté, špatná příprava na bezproblémovou montáž, chyběly některé spojovací komponenty a příprava naznačených otvorů pro montáž výsuvů byla špatně
    montáž pak trvá déle, ale jak už jsme uvedli, za tu cenu snad nemůžeme chtít více

• pomer kvalita a cena zbozi + doprava zdarma

Doporicuji

Perfektní servis. Paráda.

• Neskutečná rychlost dodání, nízké ceny a v sortimentu který jsem objednávala široký a přehledný výběr.
    • nic jsem nezjistila

Jsem moc spokojená a určitě se při nákupu nábytku budu obracet znovu na tento obchod

• nízké ceny za poměrně dobrý nábytek
    • posílání menších objednávek českou poštou - zboží mi dorazilo poškozené a je evidentní, že to způsobila česká pošta, jiné, větší objednávky mi došly v pořádku

Obchod je dobrý pouze pro větší objednávky, doručení českou poštou nedoporučuji, zboží mi přišlo poškozené.

• Kvalitu a rychlost
    • Žádné jsem nezaznamenala