• obchod je přehledný,ceny rozumné a zboží,které je zapsané jako skladem,skladem je.
    • nevím o nich

Byl jsem spokojený,velmi rychlá dodávka,mohu doporučit.

Reakce obchodu Nábytek Doprava Zdarma

Děkujeme za Váš příspěvek a budeme se těšit na další nákup :)

• neschopnost lež a samá lež že zboží bylo odesláno a za dva měsíce nic jen že mužu platit dobírou vubec nedoporučuji tento obchod !!!!!!!

V žádném případě nekupovat arogance neschopnost samá lež opravdu des zboží jsem zakoupila 26 .1 a do dnešního dne nic nedošlo po tel.rozhovoru samá lež a výmluva majitelka se nechává zapírat že není na telefonu ,jednou zboží se stratilo podruhé rozbité jedna lež za druhou NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD AD NEJSTE ZKLAMANI JAKO JÁ ABSOLUTNE NE NE NE NE !!!!!!!!!!!! pani píše že zboží poslala zase samá lež do dneška nic nedošlo jednalo se o noční stolek vubec jí nevěřte a čtěte co zákazníci píší vsici jou naštvaný jaké mají jednání hruza myslete si co chcete ale je to tak

Reakce obchodu Nábytek Doprava Zdarma

Vůbec nechápeme proč se nám paní chce mstít touto recencí.
    Žádné nevyřízené objednávky z ledna neevidujeme. Vše bylo odesláno, pokud paní zboží nedostala z důvodu poškození poštou, tak ji jistě bylo zasláno nové po vyřízení reklamace.
    kolektiv nábytku

chyběly nohy k posteli reklamoval jsem 27.2 a do dnes 4.3 nedorazili i když mi bylo řečeno že je ještě ten den posílají poštou

Reakce obchodu Nábytek Doprava Zdarma

Omlouváme se za poštu, ale chybějící nožky jsme odeslali.

nabytekmorava

ROZHODNĚ SE NEBOJTE V TOMTO OBCHODĚ NAKUPOVAT.D P O R U Č U J I

Reakce obchodu Nábytek Doprava Zdarma

Děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na další obchod.

kolektiv nábytku

Přesto že mi bylo zboží doručeno bez plánku montáže,ve večerních hodinách jsem na stránkách obchodu psal že jsem plánek neobdržel.Ve 20:30hod. jsem však plánek obdržel meilem.Takže jsem maximálně spokojen.Doporočuji

Reakce obchodu Nábytek Doprava Zdarma

Děkujeme za Váš příspěvek a budeme se těšit na další nákup :)

• cena a rychlost

výborný eshop !!!

• Náku v pohodlí domova.
    • Nemožnost si fyzicky prohlédnou zboží.

Jsem v celku spokojen.

• Dlouhá čekací doba nohlo by to být rychlejší

• komunikace se zákazníkem

Zboží dorazilo v pořádku a jeho kvalita odpovídá ceně. K posteli nebyl dodán odpovídající spojovací materiál. Šrouby byly krátké. Nedostatek jsem svépomocí odstranil. Problém jsem popsal a včetně nákresu poslal na info-linku obchodu. Ale obchod vůbec nekomunikuje, ani po 7 týdnech.

• jednak přijatelné ceny a dodávku zboží zdarma.
    • naprosto o žádných nevím.

Upoutal mně vzhled výrobku a příjemně překvapilajeho cena.
    Další sympatické zjištění- doprava zcela zdarma.
    Přednost vidím i v komunikaci-obratem sdělení týkající se odesílání zboží,které došlo naprosto v pořádku ,pečlivě zabaleno.
    Jsem opravdu spokojená všem vřele doporučuji.

Reakce obchodu Nábytek Doprava Zdarma

Děkujeme za kladné hodnocení.

nábytek

• MAXIMÁLNĚ DOPRAVU ZDARMA,ALE DOPRAVCE JE VELMI NEPŘÍJEMNÝ PÁN
    • NEDOSTALA JSEM CELOU OBJEDNÁVKU,ALE FAKTURA BYLA NA VŠECHNO ZBOŽÍ.kUPOVALA JSEM POSTEL A NOČNÍ STOLKY.NA POSTEL BYL BÝT HNĚDOBÍLÝ PŘEHOZ,OBDRŽELA JSEM ZELENOBÍLÝ,STOLEK PŘIŠEL JEN JEDEN,DRUHÝ PO DVOU DNECH-ROZBITÝ.

V TOMTO OBCHODĚ BYCH JIŽ NIKDY NENAKUPOVALA-POSÍLALA JSEM MAIL,ABYCH SE DOZVĚDĚLA JAK POŠKOZENÝ STOLEK REKLAMOVAT,ALE Z OBCHODU MI JIŽ NEODEPSALI.DOPRAVCE KOMUNIKUJE TAK,ŽE PROZVONÍ A MUSÍTE MU VOLAT ZPÁTKY.S NIČÍM PODOBNÝM JSEM SE JEŠTĚ NESETKALA A TO NAKUPUJI ESHOPECH STÁLE.

Reakce obchodu Nábytek Doprava Zdarma

Žádná reklamace nám od paní nedošla, pokud by jste zavolala, zjistila by jste, že nám žádná reklamace nepřišla a mohli jsme ji vyřídit telefonicky. Dopravce není naším zaměstnancem.
    nábytek

Mohu jen doporučit pro rychlé a vstřícné jednání!

• rychlé jednání

• Nábytek nemáme dlouho, zítra to bude týden.Nicméně dodávka byla rychlá,cena oproti kameným obchodům skoro poloviční,nábytek byl rychle smontovatelný a zatím jsme nadmíru spokojeni.

Rozhodně doporučuji se na tu společnost obrátit.

• levné ceny
    • asi pan skladník, ale obchod vše rychle dodal

kdo chce levné ceny, a trochu trpělivosti, nevím proč se nepoužívají imbusové šrouby, tak at neváhá

• ----
    • U této firmy bych už nikdy nenakoupila

Tuto firmu by měli ihned zavřít. Jednání paní majitelky je nehorázné. Nejprve dodali jinou postel než měli a ještě ke všemu poškozenou. Vyměnili nám ji až po měsíci a postel opět vypadá jako II. jakost. Očalounění je příšerné. Čalouník měl asi něco vypito, při své práci. Takové výrobky by se vůbec neměly prodávat jako I. jakost. Je to ostuda. Obchod s Vámi pěkně komunikuje, když nakupujete, v případě problémů jsou sprostí a odmítají problémy řešit. Doporučuji všem, které mají rádi své nervy, tam nenakupovat. Mají sice zboží na dobré ceny, ale kvalita žádná a jednání příšerné.

• Nefunguje

• přehledné webové stránky
    • rychlé jednání
    • doprava zdarma

hezké a kvalitní zboží
    ze vším co jsme nakoupili jsme spokojeni
    váš obchod jsme doporučili a všude byla 100% spokojenost

• ochota

Nakoupil jsem v tomto obchodě především kvůli dobrým a nízkým cenám.Doporučil bych tento obchod hlavně kvůli ochotě prodávajícím,rychlosti dodání a také nízkým cenám.

• levne ceny,rychlost dodani