Skvela komunikace a osobní přístup. Kvalita zboží, dobra cena a rychle dodání.

• Jsem nespokojena s tím, že obchod neinformuje o provedené objednávce.

Reakce obchodu Nábytek Deluxe

jak už i Vám jsme psali, zjišťujeme kde se stal problém, jelikož standardně automatické odpovědi se shrnutou objednávkou zasíláme. Ještě jednou se Vám omlouváme a přejeme hezký den. Deluxe

• rychlé jednání
    • nemá

super

• jinde jsem podobny nábytek neviděla

měla jsem dotazy,které mi byli rychle odpovězeny

• Nákup z domu
    • Nevím o žádných

Super

• Slušné jednání.
    • Vstřícné jednání.
    • Operativní jednání.
    • Překvapivě rychlá dodávka zboží.
    • Doprava zboží na mimutu až do domu.

Jen samé pozitivní zkušenosti s tímto obchodem.
    Za mě, dovolím si doporučit všem.
    Perfektně odvedená práce i služby.

• Obchod má super ceny,je přehledný,vše do podrobností popsáno
    • Při dodání zboží by mohli informovat den předem

Ráda všem doporučuji. Velmi slušné ceny,přehledná nabídka a krátké dodací lhůty. Dětský pokoj moc hezký,kvalitně vyrobený.Pokud budu opět potřebovat nábytek,určitě budu vybírat zde.

Kupoval jsem zde sedačku s velice nestandardními parametry. Vše pro mne bylo k mé naprosté spokojenosti vykomunikováno a zařízeno (speciální požadavky jako potah, prodloužení a další úpravy).
    Cenově, kvůli úpravám, vše vyšlo sice dráž, ale i tak si troufnu tvrdit, že cena byla opravdu skvělá a v nějákém známém obchodním domě s nábytkem by byla minimálně za dvojnásobnou cenu.
    Sedačku navíc přivezl přímo pan majitel společnosti, který se chtěl sám ujistit, že je vše v pořádku, a proto mohu jen doporučit.
    Osobně jsem s celým přístupem, kvalitou i cenou maximálně spokojený.