• Po dlouhé době, opravdu výborná spolupráce, zboží i zaměstnanci

Kvalitní zboží, spolupráce výborná a zaměstnanci vstřícní. Vše v čas a bez chyby.

• Příjemní lidé, super ceny, prostě jedničky

Objednané zboží v pořádku, doprava řidič vstřícný. Rád doporučím a přeji firmě hodně úspěchů

• Nákup z domu
    • Nevím o žádných

Super

• Slušné jednání.
    • Vstřícné jednání.
    • Operativní jednání.
    • Překvapivě rychlá dodávka zboží.
    • Doprava zboží na mimutu až do domu.

Jen samé pozitivní zkušenosti s tímto obchodem.
    Za mě, dovolím si doporučit všem.
    Perfektně odvedená práce i služby.

• Obchod má super ceny,je přehledný,vše do podrobností popsáno
    • Při dodání zboží by mohli informovat den předem

Ráda všem doporučuji. Velmi slušné ceny,přehledná nabídka a krátké dodací lhůty. Dětský pokoj moc hezký,kvalitně vyrobený.Pokud budu opět potřebovat nábytek,určitě budu vybírat zde.

• Byli jsme moc spokojeni, hlavně komunikace super a hlavně zásilku dovezli v pořádku a uložili na správné místo

Velice spokojeni,hlavně nebyl žádný problém.

• Presnosť
    • Spoľahlivosť
    • Ochota
    • Kvalita

Objednala som si sedačku.Od prvého telefonického kontaktu až po dodanie bola komunikácia na výbornu.Sedačku mi doviezli osobne na Slovensko a osobne mi ju pán, ktorý ju doviezol aj poskladal a skontroloval.Čo ma milo prekvapilo,nechceli žiadnu zálohu /podotýkam nebola to mala suma/.Po mojej prekvapujúcej otázke ako je to možné,mi bolo povedané že dôverujú zákazníkom.Od tej chvíle si získali môju dôveru.NESKLAMALI. Sedačka došla v perfektnom stave,vo farbe akú som chcela. Ešte raz ďakujem za veľmi príjemný a ochotný prístup a budem Vás určite odporúčať svojim známym.

• vypadá to přesně ak na obrázku
    • ochota spolupracovat
    • termín dodání.Poslali to až poslední den a hodně pozdě večer :O(

doporučila bych

moderný dizajn, kvalita výrobku, dodanie výrobku , všetko na vysokej úrovni. Doporučujem aj ostatným.

• Rychlost, kvalita ,levné,pěkné

Byla jsem velmi spokojená.

• žádná komunikace z druhé strany

nevím ale nemají žádnou snahu komunikovaseákeníkem..... asi je jim to jedno...nedoporučila bych tento obchod

Kupoval jsem zde sedačku s velice nestandardními parametry. Vše pro mne bylo k mé naprosté spokojenosti vykomunikováno a zařízeno (speciální požadavky jako potah, prodloužení a další úpravy).
    Cenově, kvůli úpravám, vše vyšlo sice dráž, ale i tak si troufnu tvrdit, že cena byla opravdu skvělá a v nějákém známém obchodním domě s nábytkem by byla minimálně za dvojnásobnou cenu.
    Sedačku navíc přivezl přímo pan majitel společnosti, který se chtěl sám ujistit, že je vše v pořádku, a proto mohu jen doporučit.
    Osobně jsem s celým přístupem, kvalitou i cenou maximálně spokojený.

• Doporučuji, dobrá komunikace. Přehledné stránky. U sedaček mají velký výběr v materiálů, látek.

Doporučují. Spokojenost