• Žádná
    • Hamounci

Koupil jsem zde kola s typovým listem a poté jsem chtěl použít kola na novější vůz na který mohla být dle TŪV použitá. Tato firma se nestyděla ty za typový list na kola u nich koupená říct 2500kc. Užijte si pánové svou nenažranost ale já jsem u vás nakoupil naposled.

• Tak to fakt nevím :-DD
    • Za sadu vymezovacích kroužků na disky 600Kč,- ???!!! Tak to jsem okamžitě z krámu vycouval, nejsem idiot...vedle v pneuservisu si řekli 150Kč,- za naprosto stejné, pche..

neskutečně předražené, asi čeká, kdo se chytí nebo co..

• nic!!!!
    • 68.900,-. bez DPH dopředu a objednávka zboží potvrzena 21.10.2016, dodnes nedodáno. Údajným důvodem je problém na straně výrobce, nekomunikují, opakují sliby o termínu dodání. Dnes je 5.12. a já jezdím s M4 na letních pneumatikách. Zbyněk Brynda, který se mnou (ne)komunikuje je zjevně nestandardním obchodníkem. Vypadá to na soud. Věřitelé hlaste se, pošleme je asi do insolvence...

Tragedie a nezodpovědnost. Tento člověk už by neměl podnikat. Věřitelé hlaste se, pošleme jej do insolvence...

• Vubec nic
    • Uplne vsechno ...lzi vymysli kecy o hovne ,prachy predem a cekate a nic se nedeje

Pokud chcete kola tak zde opravdu ne !!! pan majitel ulhanej namistrovanej mistr sveta

• Nakonec to přišlo.
    • Špatná komunikace, dodací lhůty na webu jsou scifi.

Dodací lhůta na webu byla cca týden. Oni zřejmě objednávají kola rovnou u výrobce a pak se čeká než je ital vyrobí což někdy může trvat velmi dlouho. Což o to, člověk by si i počkal, jenže je blbé, když máte zaplaceno a dva měsíce čekáte a furt slyšíte sliby, že zítra dorazí.
    Nakonec dorazily, ale byl to nervák a už jsem myslel, že jsem o peníze přišel, protože už jsem měl asi třetí termín dodání a nic. Přitom stačilo na začátku říct, kola budou cca za dva měsíce než je vyrobí může se to zpozdit.

• Absolutní hovno
    • Jsou to svině špinavé, dluží mi 15.000Kč, nemůžu to z nich dostat. Kurvy skurvené. Pizdy.každopádně od nich neberte ani H7. Děvky vyjebané

Kurvy jsou to ( nejde mi dát mínus milion procent při hodnocení, kundám)

• komunikace, údaje na webu o dostupnosti jsou scifi.

Objednat jinde.

• Nejsou schopni objednané zboží dodat.

Nedoporučuji. Před týdnem jsem objednal pneumatiky. Stále něco ověřují, následně neberou telefon. Jsou nespolehlivý. Komunikace nulová! To co nabízejí nemají ve skladu, ale to někde po objednání shánějí. Nakonec si to musím objednat jinde.

• 15.9.2014
    • objednávka přijata 8 týden se nic neděje, samé vymluvy a lži!!
    • Cena zboží 38000 předem

Jednání příšerné,nezbývá než se obrátit na ČOI

• absolutní nezájem!! 4týdnech se nikdo ani neozval!!
    • jsem zas pěkně naletěl :-(

objednávka přijata 4 týdny se nic neděje, na emaily žádná odpověď .. po 15 telefonátech jsem se dovolal a samé vymluvy a lži!!

• ziadne
    • vyhovorky

Chcel som si objednat kolesa a Pan z e-shopu chcel poslat 1500euro vopred na ucet,
    ked som mu odpisal ze to chcem na dobierku odpisal ze na slovensko dobierkou nezasielaju, tak som mu odpisal ze ale na stranke ma napisane ze na slovensko zasielaju cez firmu DPD dobierkou. Na to mi odpisal ze to plati iba pre tovar ktory je skladom a ze ma desiatky spokojnych zakaznikov zo slovenska. Tak som siel sem na heureka.cz a dal do vyhladavania jeho firmu a vdaka vasim komentarom som usudil ze ziadne peniaze vopred zasielat nebudem, pretoze nepotreboval som dostat kolesa niekedy v lete, popripade by mi nic neprislo. Radsej som si ich objednal na slovensku aj s DPH a kolesa mi prisli za tyzden a uz ich mam aj na aute nahodene.

• Absolutní nezájem řešit reklamace. Při koupi vše ok. Místo avizovaných pneumatik přišly strašný sjetiny, navíc jedna měla bouli. Vyhněte se obloukem.

Nikdy víc!!!

• Obrovský sortiment alu kol
    • Přehlednost
    • Dobré ceny kvalitních alu kol
    • Přístup
    • netuším

Určitě nemusíte mít žádné obavy z recenzí co tu píšou ostatní. Moje zkušenosti jsou kladné. Vstřícné jednání.

• nereálné dodací lhůty
    • totální ignorance zákazníka
    • vysoká nespolehlivost

Připravte se na to, že si na svoje zboží počkáte a nikdo s vámi nebude komunikovat. Velmi brzy vám dojde, že majitele e-shopu a jeho zaměstnance svojí objednávkou vyloženě obtěžujete. Jakmile se objeví nějaký problém (reklamace, vracení zboží), nejdříve čekejte výmluvy a potom absolutní odmlčení. Pokud chcete do života trošku vzrušení či nevíte, co s penězi, objednávejte v tomto e-shopu, v opačném případě se mu zdaleka vyhněte. Je politováníhodné, že při udělení živnostenského oprávnění se nezkoumá charakter žadatele - v takovém případě by se totiž pan majitel nekvalifikoval ani na úklid nádražních záchodků.

• absolutně nic
    • naprosto katastrofální přístup k zákazníkům, chtějí zaplatit předem, na zboží vás pak nechají čekat klidně několik týdnů bez omluvy a jakéhokoli kontaktu, s něčím podobným jsem se u e-shopů ještě nikdy nesetkal

vyhněte se obloukem

• Objednal jsem si alu kola za 120 tisíc korun, zaplatil předem a čekal. Po několika týdnech urgencí kola konečně dorazila, avšak jedno mělo jinou barvu a tak jsem musel znovu čekat na čtvrté kolo, o týden později jsem je mohl konečně nasadit na auto.
    • Jednání z počátku vstřícné, poté mi začal majitel říkat, že mám zavolat na obchod zaměstnanci, zaměstnanec říkal, že nic neví, že mám zavolat majiteli. A tak stále dokola. Určitě nepřeji lidem, aby zažili to samé, co já. Chvílemi jsem měl strach, že kola nedostanu.

PS: Doporučuji panu majiteli i jeho zaměstnanci, aby si raději otevřeli posilovnu pro kulturisty. Tam by jim jejich silácké řeči a vyzáž určitě zbaštili!

• Dobra komunikacia
    • Vsetko podla dohody
    • Skvela cena alu diskov
    • Dorucenie na Slovensko bez problemov

Obchod hodnotim pozitivne a odporucam

• Kupoval jsem během 3 let 2x pneu a nikdy nebyl žádný problém.......obdrženo ihned po příjezdu na krám.....

No problem

• VYHNĚTE SE OBLOUKEM!!!! TÝDNY ČEKÁTE NA ZBOŽÍ ZA 18000,- A NIC SE NEDĚJE.PO NĚKOLIKA TELEFONÁTECH STORNO OBJEDNÁVKY. NĚJAKÉ PROMIŇTE TAM NEZNAJÍ ,SNAD JSEM SE MĚLA OMLUVIT JÁ ŽE JSEM SI DOVOLILA SI NĚCO OBJEDNAT.

URČITĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!