Zpočátku problémy v komunikaci, po několika týdnech čekání byla s jednatelem firmy uzavřená nová dohoda, z objednávky vypadly položky, které vzhledem na pandemii a brexit není možné obstarat, ostatní položky byly v průběhu dvou týdnů dodány a finanční rozdíl vypořádán.

Zboží objednáno, dodnešního dne nedoručeno. Na jakoukoliv komunikaci vůbec nereagují.

Reakce obchodu Mysticum

omlouváme se za potíže s vaší objednávkou. Kontaktovali jsme vás e-mailem, koukněte prosím.

Mysticum.cz

• milým sdělením zrušili objednavku zboží nesehnali
    • sami od sebe nedali vědět že nedodají , museli jsme se dotazovat

dnes to má každý těžké, je to poprvé s nějakým eShopem žebych něco nedostala, je mi jich líto

Reakce obchodu Mysticum

byli jsme spolu v kontaktu přes e-mail, ale pro jistotu ještě zde.. Celá záležitost by již měla být dořešená, budeme rádi za sdělení, že je již vše v pořádku.

Mysticum.cz

• Neodpovídali na dotazy, tudíž jsem objednávku dopředu nezaplatila (mají na výběr pouze platbu kartou a převodem). Po týdnu mi přišel e-mail, že objednávku stornovali.

Mysticum.cz

+ Široká nabídka sošek, masek a jiných uměleckých předmětů , častokrát s nádechem exotiky.

- Celá firma stojí a padá s osobou majitele a konatele. Když se tento z jakýchkoliv důvodů odmlčí, veškerá komunikace obchodu se zákazníkem končí. Bez ohledu na to, že vám zůstala nevybavena objednávka, že vám tam visí peníze...

Objednala som pred troma tyzdnami, neodpovedaju na email co je s objednavkou, 2x som im pisala na email co maju uvedeny na stranke

• Objednáno, zaplaceno a nedoručeno! Po emailové výzvě nikdo neodpovídá, telefon zvoní a nikdo ho nezvedá!

Nedoporučuji

• Předpokládané datum dodání nedodrzeno
    • Obchod reagoval až na 4mail, telefon. Nikdo nezveda
    • Nulová komunikace že strany obchodnika
    • Po opakovaném vypisování mailu, které byly bez odpovědi, došla konečně odpověď, že část objednávky rozbily, objednání a na další maily nereaguji
  • Po platbě a nedoručení zboží Vám se už nedovoláte. Prosím všechny, dejte si na tento podvodný eshop pozor.
    (podáno trestní oznámení)

• Zboží nedorazilo
    • Na telefonáty nikdo nereaguje

Tento obchod je úplně to samé jako když vyhodíte peníze do kanálu.

• špatná komunikace, nespolehlivost

Čekat na zásilku stejně jako z Aliexpressu mi přijde dosti ubohé

• ochotne jednani,pozornost a rychlost

ochotni a prijemni,cena není tak vysoka jako u jinych obchodu

• dobrá komunikace
    • zatím žádná

Raději, než dotazník, bych měl objednané zboží....

• Jsem hrubě nespokojen. Zboží nedorazilo, e-shop se neozývá, nebere telefon, nereaguje. Jediné, co mi ze strany e-shopu chodí jsou prosby ať zboží stornuji. Patrně nechtějí vydělávat. Jedním slovem směšné.

Vyhněte se tomuto e-shopu obloukem. Nový majitel absolutně nekomunikuje a pokud už se ozve, tak jen na základě prosby ať zboží stornujete a on jej nemusí posílat.

• Před 14 dny jsem objednala nadkolenky a i po urgencích se pořát nic neděje, před 3 dny mi sdělili, že jsou odeslány a pak že je asi nemá... tak nevím....

Kouzelný výběr, kouzelné věci, maximální spokojenost. Vřelé jednání, ochota, super.

Doporučuji. Vše proběhlo, tak jak mělo.

• Rychlost kvalita

• Spokojnosť, kvalita, doručenie, komunikacia