Zpočátku problémy v komunikaci, po několika týdnech čekání byla s jednatelem firmy uzavřená nová dohoda, z objednávky vypadly položky, které vzhledem na pandemii a brexit není možné obstarat, ostatní položky byly v průběhu dvou týdnů dodány a finanční rozdíl vypořádán.

Naprosto spokojen, napsal jsem dotaz ohledně zboží, majitel mi seriózně opoveděl a na základě toho jsem objednal, dokonce mi zdělil, že je na to sám a tím pádem se dá jakákoli komplikace očekávat, ještě když vezmem v potaz pandemii atd. V pondělí jsem objednal ve středu měl doma, naprostá spokojenost

• Zboží dorazilo, a to je hlavní
    • Pomalé

Je mi trochu obchodu líto.
    Jasný trvá to, ale musíme brát ohledy na to, co se všude ve světě děje. K pandemii přišel ještě Brexit, a to už bude mít sakra vliv na dodání zboží.

Určitě bych zlepšil emailovou komunikaci, tam to opravdu trvá. Pro mě to ale není důvod, abych Vám tady kazil recenze.
    Zboží mi v klidu dorazilo. Počkáte si, ale pak to za to stojí.

Přeji hodně sil v dalších měsících.
    Jakub

• Nedodané zboží které je skladem
    • Absolutně žádná komunikace

4.3. zboží objednáno a zaplaceno, dosud nedodáno. Obchod samozřejmě nekomunikuje. Rozhodně nedoporučuji, je to prachsprostá zlodějina!

Reakce obchodu Mysticum

napište nám prosím číslo objednávky na e-mail [email protected], podíváme se co se s vaší objednávkou děje.

• Žádná
    • Rozhodně nic neobjednávat, že jsme se nepodíval na recenze!

Nereaguji na telefon, email mesenger proste nic. Zboží co bylo skladem sem zaplatil, žádné potvrzení o zaplaceni ani vyřizování natož odeslaní. Nechápu, že vás nezavřou! Budu vás nahlašovat na českou obchodní inspekci vy šmejdi!

• Zboží nedodáno
    • Nikdo nereaguje

Objednáno už skoro před třemi týdny, zboží bylo údajně skladem, přesto se od té doby stav objednávky nezměnil, nevyřízená. Nic nepřišlo, na mail nikdo nereaguje...Mám objednáno téměř za dva tisíce, což rozhodně budu řešit...Je to obrovská škoda, protože loni byla komunikace s obchodem báječná, velmi ochotní, milí...

Reakce obchodu Mysticum

můžeme poprosit o sdělení čísla objednávky? Je možné, že nám e-mail proklouznul.

Mysticum.cz

• 9.3.2021 zboži objednane a zaplacene.obchod nekomunikuje telefony nebere zboži nedorazilo

nedoporučuji zboži 9.3.objednane a zaplacene.nekomunikuji telefon nezvedaji zboži nedošlo

Vážená paní Šmídová,

jsme s vámi v kontaktu přes e-mail a sama jste požádala o storno objednávky. Zároveň jste o již provedeném stornu obdržela informační e-mail včetně vystaveného dobropisu. Během zítřejšího dne si zkontrolujte účet, jestli vám platba dorazila v pořádku zpět.

Mysticum.cz

Zboží objednáno, dodnešního dne nedoručeno. Na jakoukoliv komunikaci vůbec nereagují.

Reakce obchodu Mysticum

omlouváme se za potíže s vaší objednávkou. Kontaktovali jsme vás e-mailem, koukněte prosím.

Mysticum.cz

• milým sdělením zrušili objednavku zboží nesehnali
    • sami od sebe nedali vědět že nedodají , museli jsme se dotazovat

dnes to má každý těžké, je to poprvé s nějakým eShopem žebych něco nedostala, je mi jich líto

Reakce obchodu Mysticum

byli jsme spolu v kontaktu přes e-mail, ale pro jistotu ještě zde.. Celá záležitost by již měla být dořešená, budeme rádi za sdělení, že je již vše v pořádku.

Mysticum.cz

• Neodpovídali na dotazy, tudíž jsem objednávku dopředu nezaplatila (mají na výběr pouze platbu kartou a převodem). Po týdnu mi přišel e-mail, že objednávku stornovali.

Mysticum.cz

+ Široká nabídka sošek, masek a jiných uměleckých předmětů , častokrát s nádechem exotiky.

- Celá firma stojí a padá s osobou majitele a konatele. Když se tento z jakýchkoliv důvodů odmlčí, veškerá komunikace obchodu se zákazníkem končí. Bez ohledu na to, že vám zůstala nevybavena objednávka, že vám tam visí peníze...

Objednala som pred troma tyzdnami, neodpovedaju na email co je s objednavkou, 2x som im pisala na email co maju uvedeny na stranke

• Objednáno, zaplaceno a nedoručeno! Po emailové výzvě nikdo neodpovídá, telefon zvoní a nikdo ho nezvedá!

Nedoporučuji

• Předpokládané datum dodání nedodrzeno
    • Obchod reagoval až na 4mail, telefon. Nikdo nezveda
    • Nulová komunikace že strany obchodnika
    • Po opakovaném vypisování mailu, které byly bez odpovědi, došla konečně odpověď, že část objednávky rozbily, objednání a na další maily nereaguji
  • Po platbě a nedoručení zboží Vám se už nedovoláte. Prosím všechny, dejte si na tento podvodný eshop pozor.
    (podáno trestní oznámení)

• Zboží nedorazilo
    • Na telefonáty nikdo nereaguje

Tento obchod je úplně to samé jako když vyhodíte peníze do kanálu.

• špatná komunikace, nespolehlivost

Čekat na zásilku stejně jako z Aliexpressu mi přijde dosti ubohé

• ochotne jednani,pozornost a rychlost

ochotni a prijemni,cena není tak vysoka jako u jinych obchodu

• dobrá komunikace
    • zatím žádná

Raději, než dotazník, bych měl objednané zboží....