V tomto obchode som nakupovala prvy a posledny krat..K tomu, ze som na zbozi cakala o tyzden dlhsie sa nebudem vyjadrovat. problem nastal ked paleta s dverami a zarubnami dorazila. po rozbaleni sme zistili, ze uplne spodne dvere, ktore niesli vahu vsetkych ostatnych maju prasknute sklo. Kontaktovali sme prepravcu aj Myhaus, poslali nafotene dvere..odpovedali, ze dvere nam vyreklamuju. Po niekolkych telefonatoch a 6 tyzdnoch cakania sme sa dozvedeli, ze dvere sme si praskli sami a velkoryso nam ponukli zlavu 500,- (co ani nepokrylo naklady na presklenie)..nakoniec nam teda presklenie dveri preplatili, ktore sme si na ukor nasho casu a dalsich vydavkov nechali spravit.Tot skusenost s Myhaus.cz !!

Reakce obchodu Myhaus

Dobrý den. Každá takováto situace je pro nás nevítanou zkušeností. Za prodlouženou dobu od reklamace do vyřízení se omlouváme. Co se týká reklamací poškození při přepravě je pro nás dost obtížné reklamovat tuto přepravu, pokud zákazník přebere zásilku bez výhrad (samozřejmě chápeme, že pokud jsou dveře na paletě nechcete je před dopravcem celé rozebírat - ale máte na to PRÁVO!). V takovém přípedě se znažíme najít kompromis pro obě zúčastněné strany, v tomto případě jsme volili cestu, kterou popisujete. Je nám líto, že nebyla dostatečným řešením i pro Vás. MyHaus.

• obchod zapomněl zboží objednat u dodavatele a tak po urgencích byla objednávka obnovena a celková dodací lhůta byla 14 týdnů na rozdíl od deklarovaných 4 až 5 týdnů.

nedoporučuji

Reakce obchodu Myhaus

Dobrý den omlouvame se za nedodržení termínu dodání.

Shrnovací dveře jsem obdržel,jenom jsou na 4 místech prasklé.Objednával jsem dveře s okénky a ze 4 hlavních lamel jsou s okénky jenom 2 lamely.

Tot moje zkušenost s tímto obchodem a uvidím co dál.

Reakce obchodu Myhaus

Dobrý den . Dveře které jste si objednal mají vždy boční panely plné. Pokud jste obdržel popraskané dveře napište nám , rádi Vám je vyměníme za dobré. Jan Průcha

• zboží dorazilo pozdě a ještě po týdenní urgenci

nespokojena

Dobrý den. Omlouváme se ale chyba byla na straně přepravní služby. Jan Průcha

• Špatná kontrola odesílaného zboží.

Dobrý den.
    Děkujeme za upozornění před odesláním zboží byla zavedena větší kontrola. Jan Průcha

• Tento typ shrnovacích dveří jsme sháněli.
    • Výrobek byl nedostatečně zabalený.Přepravce špatnou
    • manipulaci výrobek poničil.
    • Dvě boční vodící lišty odštípnuté a prasklá plastová deska.

Doufám,že nám dveře vyreklamují a poničené díly nahradí.Potom mohu tento obchod doporučit svým známým.Doufám,že bude vše výřešeno ke spokojenosti nás všech.Děkuji. Mášová Věra

Reakce obchodu Myhaus

Dobrý den. Dveře jsme Vám vyreklamovali i když to nebylo naší poviností. Měla jste si zboží překontrolovat při převzetí od přepravní služby dle našich obchodních podmínek.

zboží dorazilo bez českého návodu a nekompletní

• Dodaci lhuta

Prumer

• ani po 10 dnech zboží nedorazilo - bez omluvy

pozor na sliby obchodu - nejsou pravdivé.