• -
    • Nabízené zboží za jinou cenu.
    • Na webu 26 990,-Kč, objednáte a ejhle výrobek je prodejný za 30 990,-Kč.
    • To odradí každého.

Ke koupi tříkolky nedošlo, takže nemohu hodnotit tento obchod.
    Jenom si myslím, že když se změní cena výrobku měla by se změnit ihned i na webových stránkách.

Reakce obchodu MUSHER.CZ

Omlouváme se ještě jednou. Bohužel došlo ke změně ceny u málo prodávaného zboží, o které jsme Vás informovali a nestihli jsme na ni reagovat. Výrobek se starou cenou jsme již vyřadili z nabídky.

• Chcete li na zboží čekat čtrnáct dní,tak hurá do toho

Reakce obchodu MUSHER.CZ

Velice se Vám omlouváme, tato situace nás samozřejmě netěší. Naopak, vždy jsme si zakládali na nadstardním servisu pro naše zákazníky a mrzí nás, že nyní dochází k této situaci. Zboží je aktuálně nedostupné, o čemž jsme Vás promptně informovali. Rychlost výroby našeho dodavatele koloběžek opravdu nejsme schopni ovlivnit. Jedná se o kvalitní zboží a nechceme jej i přes aktuální časové potíže s výrobou přestat nabízet. Děkuji za pochopení a věřím, že příští nákup bude pro Vás radostí.

• zatím zboží nedorazilo

Reakce obchodu MUSHER.CZ

Konktaktujte mne prosím na [email protected], bohužel z Vašeho nicku nejsem schopen zjistit o jakou objednávku jde. Děkuji Vám velice, budeme se snažit vše rychle vyřešit k plné spokojenosti. Pěkný den, Martin Kubáč

• zboží které inzerují není.

• Inzeruje zboží, které nemá a není schopen dodat. Zboží je uvedeno jako skladem, objednávka i platba proběhne v pořádku a přitom zboží nelze zaslat.

Nákup byl dosti nešťastný, protože zboží, které bylo inzerováno jako skladem vůbec skladem nebylo a obchod nebyl ani schopen ho zajistit a dodat. I když objednávka a platba proběhly v pořádku, zboží jsem neobdržela.

Platba mi byla nakonec vrácena a vybranou koloběžku jsem si objednala jinde. Komunikace s obchodem byla v pořádku.