po 6ti dnech mi napsali,že zboží je vyprodáno,omluvili seza komplikace,ale musel jsem objednat jinde

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel se může stát. Dodavatel nás již nestihne do Vánoc zaskladnit. Hezký den

+rychlost dodání
    - nic

• Před 10 dny přijatá objednávka od té doby žádná odezva (kdy bude zboží expedováno, nebo předání dopravci).

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, Vaše objednávka byla předána dopravci.
    Bohužel i na stránkách je od začátku prosince, že se expeduje do 10ti pracovních dnů. Pokud nemáte připlacen expres, není možné přeskočit objednávky před Vámi. Nicméně balíček budete mít do Vánoc. Hezký den

Zboží mi ještě nebylo doručeno a to je to již déle než týden-mělo být do 3 pracovních dní. Po telefonátu na infolinku prý dorazí “během následujíciho týdne”. Jestli to však nesplní, nestihne být dárek pod stromečkem...

Celkem dobré ceny, ale od uskutečnění platby převodem už týden nikdo nekomunikuje - stav objednávky byl vysvětlen až na základě mého telefonátu. Doufám, že zboží dorazí.

Tezko rict, 6.12. objednano a zbozi nikde. Komunikace s obchodem zbytecna - zbozi pripravujeme, stale pripravujeme, budeme expedovat, dnes predame prepravci.. a nic.

• super komunikace
    • dobré ceny

• Některé zboží nebylo dostupné, ale obchod ho stále nabízel.
    • Zbozi bylo nekolik dni pozapomenuto a bylo odeslano az po telefonickem urgovani. Vcelku bylo zbozi v poradku, jen u nekterych veci byly poskozeny obaly, o cemz bych rada vedela predem (neda se pouzit jako darek) - napr u nalepek byl papirovy sacek roztrhly, tak se neda rici, zda jsou v sacku vsechny, u aut zase popraskany plastovy obal...

Bezproblémový.

všechno proběhlo ok

• Příliš dlouhá dodací doba

Tak říká se kdo si počká tak se dočká, konkurence ale tak dlouhou dodací dobu nemá nebo jsem ještě nezažil. Ano obchod na svých stránkách má uvedeno 3-5 dní na expedici(což jsem si našel až, když už jsem týden čekal) chceš-li zákazníku zboží rychleji musíš si připlatit (také to tam mají napsáno) chceš zavalit zboží lépe (aby nedošlo při dopravě k poškození) příplatek tě nemine. Takže suma sumárum objednaval jsem zde poprvé a naposledy.

Reakce obchodu Multitoys

děkujeme za recenzi. Bohužel jsme nuceni z velkého množství objednávek doplňovat určitě kusy zboží přímo od dodavatelů a tím se nám expedice protáhla.
    Přeji hezký den

• Model auta došel poškrábaný a volně ložený v jakési velké krabici s dalším zbožím. Neměl žádný svůj obal. Jako dárek nic moc dát bez obalu...

Reakce obchodu Multitoys

bohužel takto je prezentován a je takto i zasílám dodavatelem.
    Pokud přišel poškozený, můžete ho samozřejmě reklamovat.
    Přeji hezký den

• hračky a super ceny
    • poplatek za balné

Reakce obchodu Multitoys

abychom mohli prezentovat tyto ceny hraček, nemáme už bohužel další prostor. I tak Vás vyjdou hračky za super ceny !
    Hezký den

• Na internetu nebyla zminka o (ne)dostupnosti zbozi. V nedeli vecer jsem objednala, ve ctvrtek jsem telefonicky urgovala objednavku, teprve v pondeli za tyden od objednani, bylo zbozi odeslano.

Neprofesionalni pristup. Kdyz zbozi neni skladem, mel by o tom zakaznik byt predem informovan.

Reakce obchodu Multitoys

Vaše zboží bylo expedováno v termínu. V předvánočním čase, není možné rychlejšího doručení a ani jste neměla příplatek za přednostní doručení. Omlouvám se, ale nebyl důvod Vás informovat. Hezký den

• Velmi dobré ceny
    • Dlouhá dodací doba.

Internetové stránky jsou velmi nepřehledné.
    Po odeslání objednávky půlka věcí není na skladě i když na jejich stránkách píšou ,, skladem ".
    6.12.2017 přijata platba a balík stále nikde.
    Na telefonní lince pro zákazníky mi bylo řečeno že balík je připravený k odeslání, ale kdy ho budou posílat to už mi nikdo nebyl schopen říct.Tak že za mě absolutně NEDOPORUČUJI !

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, pokud by jste napsala číslo objednávky, mohla jsem Vám zjistit možný stav. Skladové zásoby se mění během vteřiny a dodavatel by nás v tuto chvíli již nestihl doskladnit do Vánoc, proto jste o tom byla informována. Pokud je balík připraven k odeslání, znamená, že čekáme až ho převezme dopravce. Kdy ho on k Vám doručí bohužel již v moci nemáme.
    Webové stránky v novém roce konečně dostanou novou přehlednější podobu

• levné

vše OK

• Naprosto nesolidni jednani a lzi, prezentovanym zbozim nedidponuji, pouze ztrata casu

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel jsme závislí na informacích od dodavatelů.
    Hezký den

Velice dlouhá doba pro dodání zboží.

• Obrovské množství produktů na webových stránkách
    • Jeden z nejnepřehlednějších e-shopů, s jakým jsem se setkala. V Kategoriích jsou na první pohled pouze 4 stránky produktů, klikáním na další a další zjišťuji, že jich je několik desítek, na sté stránce mě to přestává bavit. Člověk se snaží nakoupit víc věcí, aby se mu to kvůli poštovnému vyplatilo, ve výsledku zabitý čas
    • Po potvrzení objednávky přijde email, že většinu produktů vůbec nemají
    • Docela mě zarazilo, že jsi krom vysokého poštovného automaticky účtují poměrně vysoké balné. Objednávka přes 2600 Kč, z toho tyto nesmyslné poplatky skoro 170 Kč

Prvotní nadšení vystřídal Šok při potvrzování poštovného, Celkový negativní dojem byl potvrzen brzy poté, když jsem byla informována, že 5 z 10 položek není vůbec skladem. Třeba jsem měla smůlu, ale osobně obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Multitoys

bohužel skladová dostupnost se mění během vteřiny jak u nás tak i u dodavatelů. Nemůžeme bohužel vše ovlivnit.
    Nicméně v novém roce přecházíme na nový systém, který bude rychleji komunikovat všemi směry a i kategorie budou řazeny i nahrávány přehledněji. Hezký den