• veškeré zboží které jsem objednávala bylo skladem, po dvou dnech mi sdělili, že polovina věcí není. Ostatní objednávky, které jsem prováděla ve stejný den,jsem měla už doručené......(např.megaknihy, Enjoy the movement,sportobchod.cz) u tohoto obchodu jsem se teprve dozvěděla, že zboží nemají.
    • hrozně drahé poštovné - 149 Česká pošta+39 dobírka+ 29 balné

byl to můj první nákup v tomto obchodu a s jistotou mohu říct, že poslední

• Pozdní info o připsání platby
    • Pozdní doručení
    • Musel jsem opakovaně uhánět/zjišťovat

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel systém před Vánoci nezvládl nápor a ohledně připsání plateb jsme mu nakonec museli pomoct manuálně. Bohužel problém se systémem je komplešní a proto budeme přecházet na nový, kde bude i zákaznícká sekce, kde budete mít veškeré informace o Vaší objednávce kdykoliv k nahlédnutí. Hezký rok 2018

• Píši na e-shopu že zboží je skladem a přitom není.Že není skladem jsem se dozvěděla až po několika dnech čekání zda bude objednávka vyřízena

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel systém pracuje příliš pomalu s informacemi ohledně skladových zásob a tak může zboží ( skladem ) být již v objednávce před Vámi. I proto budeme přecházet na nový systém. Hezký rok 2018

• Nízké ceny
    • Ochotný pan majitel

Vse bylo rychle vyskladněné a brzy k odběru na provozovně Připravené. Skvela komunikace s panem Pakantlem při rozšíření objednávky.

Na auto jsme čekali skoro 14 dní,i když chápu,že před vánoci je v obchodu frmol.Bohužel dorazila úplně jiná barva,než jsme objednali a na vrácení nebo výměnu již není čas.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den omlouváme se za komplikace. Mrzí mě že nakonec tatra přišla jinak barevně. Bohužel jsme měli ve skladu brigádníky a pár věcí nám tady pomotali :/ Krásný pohodový rok 2018

• Všechno zboží nemají skladem

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, bohužel systém neumí rychle zapracovat skladovou změnu a i z tohoto důvodu budeme přecházet na nový systém. Krásný rok 2018

..vyzvednut osobně, přesto mi bylo účtováno balné (zabalené to rozhodně nebylo) + čekal 1 ks. z objednávky na mě čekal v jiné barvě, do předu jsem o tom informován nebyl, býval bych to asi zrušil celé. Ale peníze vrátili bez problémů, za to co jsem nechtěl.

• Pro vůbec nic
    • Proti úplně vše, napsali mně, že přijali moji platbu a po 5 dnech žádná komunikace, že by zboží odeslali, neodpovídají na emaily a jejich telefon je vypnutý. Měla jsem to jako vánoční dárky pro děti. Prosím, nikdo si nic u těchto podvodníků neobjednávejte. Začínám se obávat, že jsem přišla o peníze a je to docela vysoká částka.

Měli slevněné zboží, bohužel jsem naletěla.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, prosím napište č. objednávky. Takto nemůžu zjistit informace k Vaší objednávce. !!! Můžete nás kontaktovat na email [email protected] Hezký den

• Velký výběr
    • Málo filtrů zboží
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Nedostupnost některých položek

Dobrý den, na novém systému se pracuje. Krásný rok 2018

• špinavé a páchnoucí obaly

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, nevím jak tuto recenzi pochopit. Hračky byly v těchto obalech? Krabice? Folie? Protože produkty byly ten den dovezeny od dodavatele, jelikož jsme některé kusy ještě doobjednávali. Jinak nás to samozřejmě mrzí a doufáme že i tak hračky udělali radost. Hezký rok 2018

• žádná
    • Neinformují o stavu objednávky, na mailové reklamace nereagují!!!

Uhradila jsem předem kovové sáňky s opěrkou - obdržela jsem plastové boby . Po opětovné telefonické reklamaci 14.12.2017 v 11.49 mně bylo slíbeno vyřízení reklamace výměnným způsobem - obdržím předplacené kovové sáňky a plastové boby vrátím kurýrovi. Dodnes čekám na kurýra !!!!!!! Toto byl můj první nákup, a taky poslední !

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, pamatuji si tuto situaci a i to, že Vám byl kurýr s výměnnou zásilkou poslán. Prosím o informaci jestli k Vám dorazil na email [email protected]. Děkuji a přeji pohodový rok 2018

• Oznámili, že přijali platbu, ale dosud ani nenapsali, kdy zboží odešlou.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, Vaší objednávku vidím vyřízenou. Omlouváme se za zdržení. Hezký rok 2018

• Bohatý sortiment, nízké ceny
    • Čínská kvalita, nespolehlivost obchodu

Zboží jsem objednal, brzy přišlo. V dodávce chyběla část zaplaceného zboží, část byla poškozená. Ihned jsem telefonicky informoval obchod, bylo mi paní přislíbeno, že pošlou na vlastní náklady zboží, které nedodali (i to poškozené) a já že jim stejnou cestou vrátím poškozené zboží. Toto mělo proběhnout minulý týden. Nikdo se již neozval, a asi se již ani nikdo neozve; chtěl jsem hračky pro děti pod stromeček a ikdyž jsem vše objednal s předstihem-do Vánoc pravděpodobně vše nedorazí, navíc dodávka nebyla kompletní (z cca 2000Kč přišlo zboží jen za 1500Kč) no takže moje hodnocení zde nemůže být příliš kladné, že? Špatná zkušenost, nemohu nikomu doporučit.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, prosím o přeposlání komunikace na email [email protected] včetně informací co jste řešili. Podíváme se na to přednostně jen prosím do předmětu napište heureka. Děkuji

• Do dnešního dne,tj 18.12., zásilka neprisla, obchod na můj dotaz odpověděl az po týdnu, to je včera a prý tento týden zásilka dorazí. Jsem dost zklamaná, ze je velice špatná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, Vaše objednávka byla expedována. Prosím očekávejte kontakt od kurýra. Omlouváme se za zdržení, ale nyní v předvánoční čas mám delší dobu vyexpedování. Kolegyně se snaží všem odpovídat, ale těch dotazů je tolik, že je to až neuvěřitelné. Hezký den

• Dobré ceny
    • Zboží uvedeno skladem, ale vyřízení objednávky trvá více jak 10 dní. Jedná se o předvánoční období, kdy je všechno náročnější, ale komunikaci obchodu o stavu objednávky bych si i tak představovala lepší.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, ano o tomto nedostatku víme. V novém roce přecházíme na nový systém, ve kterém budete informováni v průběhu Vaší objednávky. Bohužel nynější systém to sám neumí. Hezký den

• výhodná cena

Velice rychlá expedice.

Zboží inzerováno jako "skladem". Po dlouhém čekání bez jakékoliv zprávy objednáno jinde.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, omlouváme se, ale v tomto shonu máme na stránkách od začátku prosince informaci, že expedujeme do 10 ti pracovních dnů, pokud nemáte připlacen expres. Vaší objednávku vidím u dopravce. Hezký den

• Tragikomedie. 6.12.2017 objednáno zboží, 17.12.2017 vznesen dotaz na kvalitu zboží a služeb, zatímco zboží ještě nedorazilo a neví se, kdy dorazí.

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, dle informací od dopravce, by Vám měli balíček zítra nejpozději pozítří přivést. Hezký den

Nedoporučuji

Reakce obchodu Multitoys

Dobrý den, pokud by jste napsat. č. Vaší objednávky mohli jsme chybu opravit. Omlouváme se, ale vše se musí bohužel zpracovávat manuálně. Bohužel v tomto předvánočním shonu to mohla kolegyně zapomenout odškrtnout.Nový automatický systém očekáváme v novém roce. Hezký den a omlouváme se za komplikace