• Objednáno a zároveň zaplaceno 23.6.2022.
    29.6.2022 dotaz na doručení peněz a stav mojí objednávka na e-mailovou
    adresu - odpověď žádná.

• rychlé doručení, k dispozici hledané zboží
    • následnému upřesnění a zvýšení objednávky z 1 na 2 kusy nebylo vyhověno
  • Zboží jsem objednal před 14ti dny od té doby mrtvo nemám zboží ale ani mail zprávu proč ještě nedorazilo

• v pripade problemu obchod nekomunikuje - neda sa tam dovolat / na 2 emaily neodpisali

obchod urobil chybu vo vyske dobierky. objednal som si tovar (1 knihu) za 384 CZK avsak na slovensko obchod poslal dobierku v EUR = 384 EUR (namiesto ocakavanych cca 17 EUR). tovar som za tuto sumu neprevzal a doteraz mi obchod neodpisal na 2 emaily kde sa pytam aky je dalsi postup riesenia mojej objednavky.

• Po objednání zboží, byla objednávka pouze potvrzena. Na emaily s dotazem, kdy bude doručeno ani nikdo nereagoval a zboží do teď nemám.

Ve výdejně měli přes svátky nečekaně buď zavřeno nebo zkrácenou dobu, takže to ještě nemám, doufám, že to tam na mně počká. Děkuji.

• Naprosto bez komunikace

Naprosto nulová komunikace. Telefon neexistuje a na emaily nikdo nereaguje, neodpovídá.

Na maily nikdo neodpovídá a volané číslo není stále dostupné. Je to podvodník!!!

Zboží vůbec nedorazilo. Naštěstí (dle ostatních komentářů) jsem zadal platbu na dobírku a neplatil nic předem.

Nevím, jestli si děláte ze zákazníků legraci, ale knihu jsem si již podruhé objednala, opět mi nepřišla a ještě se ptáte, jak jsem spokojená. Nechápu .Mohl by se mi k tomu někdo vyjádřit ???
    Děkuji
    J. Štindlová

Stále nemám zboží, asi není na sklade

• žádná komunikace ,telefon vypnutý,objednané zboží nepřišlo

Zatím mi nic nedortazilo. Stále čekám.

Obchod je báječný a rychlý, byla jsem překvapena a mnohokrát děkuji.

• Nereagují ani na telefon,ani na email.Zřejmě podvodná firma.

• Objednáte si více knih a pošlou vám je na víc zásilek. Přitom první zaplatíte celou zásilku a zbytek již nevidíte. POZOR na tento obchod!!!
    • Kontakty na e-mailu nefungují, nedovoláte se, neodpovídají na e-maily

Kontakty na e-mailu nefungují, nedovoláte se, neodpovídají na e-maily

Předávám podnět na Obchodní inspekci

• rychle vyrizeni

• první den objednáno, druhý den zpracováno a třetí den už zvoní pošťáka
    • je možné sehnat knihy, které jsou těžko k dostání

Zboží doručeno na trvalou, nikoliv žádanou korespondenční adresu, odeslán mail obchodu (kde je zboží?), komunikace nulová.

• Bylo doručeno pouze potvrzení objednávky. Na zaslaný dotaz k vyřízení objednávky nebylo reagováno.