Objednávka byla v krátké době vyřízena a zboží v pořádku doručeno.

• po 6 dnech stale neodeslali zbozi

Přišel mail s potvrzením přijetí objednávky. Zboží (knihu) nedodali, na maily a telefony nereagují. Asi neexistují.

Rýchle dodanie , exkluzívne zabalenie tovaru,k tovaru pribalený darček.

• Zboží,které jinde nekoupíte

Objednána kniha. Měsíc se nic nedělo,poté telefonát od pána,že zásilka bude zaslána v určitém termínu. Termín byl opravdu dodržen,pán velmi sympatický a ochotný,takže nakonec i přes to čekání spokojenost.

Obchod nedodal objednané zboží a nereaguje na mailové zprávy.

• 4.9 jsem objednal a 13.9 knížky stále nepřišly
    • po napsání na email: [email protected] -bez odezvy

4.9 jsem objednal zboží, po týdnu čekání jsem 11.9 napsal na [email protected] a dnes 13.9 mi stále nikdo neodepsal.
    Pochopím pokud zboží nebude skladem ale takový ,,ignor´ se mi opravdu nelíbí. Platil jsem vše převodem dopředu a doufám, že v tomto případě to nebyla chyba :( přeju všem hezký den

Ještě jsem nic nedostal

• Obchod disponuje zbožím, které se jen tak někde neprodává
    • Nulová komunikace obchodu.
    • O připravení a odeslání zásilky jsem nebyl obchodem vůbec informován. Překvapil mě až poštovní doručovatel s balíčkem před domem.

Doporučuji obchod. Nepochopím proč obchod vůbec nekomunikuje.

• Ani po týdnu mi nikdo nedal vědět, zda mi knihu pošlou. Nelze se s nimi spojit, jelikož nemají na sebe uveden telefonní kontakt.

Problémy s placením?

• super cena

Kniha kterou jsem nemohla nikde jinde najit, měli ji skladem a dorazila mi za par dnů.

• knihu, kterou jsem u nich koupila, jinde nemají skladem
    • rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá cena
    • možnost dodání do zásilkovny
    • komunikace obchodu - na zprávu jsem nedostala žádnou reakci (chtěla jsem k objednávce přidat ještě jeden výtisk knihy, tak jsem psala přes kontaktní formulář, ale marně)
    • komunikace - telefonní číslo na obchod nefunguje

S nákupem jsem spokojená, i když mně mrzí, že na moji žádost o doplnění objednávky o ještě jednu knihu, nikdo nereagoval, i když byla objednávka vyřízená až následující den. Škoda. Ale jinak obchod objednávku vyřídil v pořádku a rychle.

Rychle bezproblemove vyrizeni.

Zboží jsem objednal a žádné nepřišlo. Telefonní číslo úplně vypnuté. Nedovoláte se. To samé e-maily - žádná odpověď, žádná reakce.

Kniha objednaná, předem zaplacena a objednávka NEDORUČENA, OBCHOD NEREAGUJE NA EMAILY A TELEFONNI CISLO NEDOSTUPNE

• Obchod nekomunikuje
    • Zboží nedorazilo na výzvu o vrácení peněz nereagují

• objednávku mám zadanou týden a do dnešního dne nemám žádnou informaci ani z internetového obchodu ani z výdejního místa