• Skvělá komunikace, ve všem mi vyšli vstříc.

Sice koberec vracím, ale to je z důvodu mého špatného výběru. Jinak tento obchod mohu jen doporučit. Lepší jednání a přístup jsem nikde nezažila. Navíc jejich plánovač je úžasný.

• velmi dobré

Skvělé,jsem nadšená rychlostí vyřízení objednávky a hlavně možností objednat koberec opravdu na míru.Kvalita koberce perfektní.Vřele tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Vaše slova nám vykouzlila úsměv na tváři. Jsme nadšení, že jste sdílela Vaši spokojenost s naším obchodem a kvalitou koberce.

• Rychlá expedice, výborně zabalené a za skvělou cenu.

Nakoupila jsem zde podruhé. Servis výborný, vše funguje, jak má. Koberec se mi moc líbí, splnil moje očekávání.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Jsme velmi rádi, že jste se podělila o Vaši pozitivní zkušenost s nákupem u nás. Těší nás, že se Vám koberec líbí. Děkujeme za Vaši podporu a že jste se k nám vrátila.

Nakupovali jsem poprvé. Objednané zboží bylo doručeno v uvedené lhůtě, v očekávané kvalitě.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Jsme potěšeni, že jste si u nás užila příjemný nákup a dobré služby. Budeme se na Vás těšit třeba v budoucnu !

Parádní jednání, rychlé dodání zboží. L

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Mockrát děkujeme za krásná slova, která nás velmi potěšila. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

Zboží, které jinde nebylo, doručeno do druhého dne. Co víc si přát?

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

To je skvělé! Děkujeme Vám za pochvalu. Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé a efektivní dodání zboží, které jste potřebovali.

Dobrá komunikace a rychlé dodání

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Jsme potěšeni Vaši hezkou recenzí, které si velmi vážíme.

Rozverné maily, jiné zboží v balíku. Asi jsem dal malý příspěvek baličům.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás pokud jste obdržel nesprávné zboží. Naše zákaznická podpora s Vám tuto situaci řeší. Věříme, že vše dopadne v pořádku a k Vaší spokojenosti.

• Prehledná nabídka na webu včetně videí, doprava zdarma.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že si ceníte přehlednosti naší nabídky na webu, včetně videí, která vám umožňují lépe poznat naše produkty před nákupem. Rovněž jsme potěšeni, že jste ocenil naši nabídku dopravy zdarma, což je součástí našeho úsilí poskytovat skvělou hodnotu a pohodlí pro naše zákazníky.

Obchod nabízí po nahrání vlastní fotografie místnosti zobrazení (vizualizaci) vybraného koberce. Objednávky vyřizuje rychle. Umožňuje i platbu kartou kurýrovi na dobírku a bezplatné dodání buď do vybraného výdejního místa nebo kurýrem, i s možností vynesení do patra.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a popis našich služeb! Jsme potěšeni, že si ceníte naší možnosti vizualizace koberců a rychlého vyřizování objednávek. Snažíme se poskytovat pohodlné a efektivní služby pro naše zákazníky, a proto jsme rádi, že jste spokojena s našimi možnostmi platby a bezplatným dodáním na vybrané místo nebo kurýrem, včetně možnosti vynesení do patra. Vaší podpory si velmi vážíme.

Milá přístup, ochota, vstřícnost ;-)

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Jsme potěšeni Vaši hezkou recenzí, za kterou velice děkujeme. Těší nás, že oceňujete náš přístup a ochotu.

Ochotné a vyčerpávající jednání.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme za vaši pochvalu! Jsme velmi rádi, že jste ocenila naši ochotu.

• Velký výběr
    • Celkový servis

Obchod nabízí nadstandardní služby jako vrácení zdarma a to do 365 dní, posláno vzorků ato. Celková komunikace je perfektní. Bohužel koberec jsme museli vrátit z důvodu, že se i po delším čase zcela nerozvinul do roviny, ale to není chyba obchodu.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Velice si vážíme Vašich hezkých slov. Mrzí nás, že koberec nebyl v dokonalém stavu a nepřizpůsobil se Vám. Jistě se vše vyřešilo k Vaší spokojenosti a v případě zájmu Vám rádi pomůžeme s dalším výběrem.

Pěkný vzhled, rychlé dodání

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen.

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, která nás velmi potěšila.

Vše v pořádku, moc děkuji

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Děkujeme Vám za podporu a hezkou recenzi.

Dobrá komunikace.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojen s naším přístupem v rámci zákaznické podpory.

Vše v naprostém pořádku. Rychlé doručení.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Vaše slova nám přinášejí radost. Mockrát děkujeme za podporu.

Perfektní obsluha,vysvětlení, nabídka všeho co jsme potřebovali.
    Spokojenost.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Velmi si ceníme vaší kladné zpětné vazby! Jsme rádi, že jste byla spokojena s naší obsluhou, vysvětlením a nabídkou. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je skvělé slyšet, že jsme splnili vaše potřeby a očekávání.