Rozverné maily, jiné zboží v balíku. Asi jsem dal malý příspěvek baličům.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás pokud jste obdržel nesprávné zboží. Naše zákaznická podpora s Vám tuto situaci řeší. Věříme, že vše dopadne v pořádku a k Vaší spokojenosti.

• Normální jednání, jaké lze očekávat.
    • Neodborné zabalení travního koberce.

Role travního koberce nebyla řádně zajištěna na přepravu. Při dodání nebyl koberec rovnoměrně namotán na papírovou trubku, na jedné straně se svezl a přesahoval okrajem mimo roli. Díky tomu se přesahující okraj ve spodní části koberce pomačkal. Nejedná se sice o vážné poškození, ale i to by mohlo nastat.
    Kobercová role byla také nelogicky přelepena lepící páskou na vrchní straně a byl problém ji opatrně strhávat, aniž by na ní nezůstávaly vlákna umělé trávy.
    U internetového obchodu vidím nesprávné zabalení s možností poškození objednaného produktu jako zásadní nedostatek.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

děkujeme za sdílení vaší zkušenosti s dodáním travního koberce. Omlouváme se za problémy, které jste při přepravě zaznamenal. Vaše zpětná vazba nám pomáhá identifikovat oblasti, ve kterých můžeme zlepšit naše procesy a zajistit lepší zážitek pro naše zákazníky.

V případě poškození prosíme o vyplnění reklamace. Následně budeme řešit řádnou nápravu. https://www.mujkoberec.cz/content/63-reklamace

• dlouhé dodání zboží

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vámi objednaný koberec měl uvedený termín odeslání do 7pracovních dnů, tato doba byla řádně splněna.

Už je to týden a nic!

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

objednala jste si travní koberec, který měl daný termín dodání. Tento termín dodání vychází na 23.4. Zpoždění tedy nenastalo.
    Děkujeme za pochopení.

Priserna zkusenost. Objednano 11.3. s terminem dodani do tydne. Po 14 dnech se ptam, kde koberec je - dle nich je zpozdeni u vyrobce. Po dalsim tydnu znovu urguji a odpoved je, ze poslali spatny koberec a musi ho vyrobit znova. Doted koberec nemam, ze strany MujKoberec zadna proaktivni komunikace ani nabidnuti kompenzace... Nikdy vice!

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si vážíme. Mrzí nás komplikace, které s Vaší objednávkou nastaly. Naši kolegové za zákaznické podpory Vaši situaci řeší a komunikují s Vámi. Brzy bude Vaše objednávka již doručena. V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obrátit, jsme tu pro Vás.

Zboží se ztratilo na depu a po 6 dnech stále nedorazilo.

Dorazil jiný vzor, nedoporučuji

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si vážíme. Mrzí nás, pokud Vám byl doručen jiný typ koberce. Napište nám a my tuto situaci napravíme.

Zásilka došla. Pouze je nefunkční !!!

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si vážíme. Pokud produkt nesplňuje svůj účel, ozvěte se nám a naše reklamační oddělení Vám poskytne náhradu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouha dodaci doba i když bylo uvedeno do 3 dnu

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si vážíme. Objednávka byla odeslaná dle stanoveného termínu. Přepravní společnost brzy doručí zásilku do Vámi zvoleného výdejního místa. V případě potřeby se na nás kdykoli obraťte, a my Vám vše zjistíme a se vším pomůžeme.

• ochota obsluhy
    • dobrá cena
    • amatéři

Groteska.
    Poptával jsem do místnosti cca 3x8m linoleum, nestandartní rozměr, protože je křivá a postupně se zužuje. Na každý metr je o 2cm menší, takže na jednom konci má šířku 321cm, ale na druhém pouze 305cm.
    Není problém, pošlete plánek, uřízneme přesně podle něj.
    Za několik dní přišlo linoleum, navinuté na špulce s velkým přesahem. No nic, na tohle jsem nemyslel ani já, takže jsem pomocí zahradnických nůžek špulku rozstříhal a zkrátil. Na to jsem začal s pokládkou, ovšem už po prvním metru bylo jasné, že linoleum není seříznuté na rozměr. Sbalil jsem jej tedy, otočil o 90 stupňů a odvinutím tří metrů si ověřil, že se lino skutečně nezužuje. Lino jsem sbalil, odnesl do stodoly a tam na zametené podlaze celé rozvinul, naměřil a uříznul sám. Pak už položit šlo.
    V diskuzi při objednávání jsem projevil zájem také o lišty (a spojky, rohy, kouty, atd). S linem ale přijely pouze spojky a kouty, ani jedna z šesti lišt, které na místnost napočítali. OK, moje chyba, měl jsem si zkontrolovat fakturu, protože ani tam nebyly. Lišty poslali následující týden, ovšem s délkou 2,5m stačily pouze na cca 2/3 obvodu místnosti. Blahotvůrci (tak si tam skutečně říkají) totiž spočítali obvod tak, že sečetli všechny kóty na nákresu. Jelikož dlouhá strana byla zakótována pouze jednou, kus chybělo.
    OMG.

Zavěr: Pokud slíbíte dceři nový pokojíček k narozeninám, nekupujte podlahu v tomhle obchodě.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace a za nedokončenou finální úpravu koberce.
    Tato situace nás velmi mrzí a rádi bychom pro vás zůstali i nadále k dispozici.
    Přejeme vám hezký den

týden po objednávce a zatím ještě není ani odezva, že ji přijali

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

omlouváme se, že odeslání objednávky trvalo déle, než jsme původně uváděli.

Nemám co hodnotit, koberec ještě nemám.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

objednávka Vám byla odeslaná 5.3. dle původního termínu. Brzy Vás bude konstatovat přepravní společnost ohledně termínu dodání.

Můjkoberec.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá čekací doba.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si vážíme. Každý produkt má dobu dodání uvedenou, jelikož některá je delší, tak aby s tím zákazník dopředu počítal.

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si vážíme. Mrzí nás, že expedice Vaší objednávky se protáhla o dva dny, což jsme si nepřáli.

na zásilku pořád čekám nevím jestli ještě skoro po měsíci dorazí

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Mrzí nás, že doručení objednávky trvalo déle, než jsme si všichni přáli. Kolegyně Vaši objednávku urgovala a brzy ji budete mít doručenou.

S pozdravem,
    Můjkoberec.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Poslali mně úplně jiný koberec.

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

omlouváme se Vám za vyskytnuté nedopatření, které nás mrzí.
    Kolegyně Vám zajistila vrácení a věříme, že je nyní vše v pořádku.

S omluvou,

objednáno 12.12.2023 a do dnešního dne tj 4.1.2024 zboží nikde

Reakce obchodu Mujkoberec.cz

Vašeho názoru si velmi vážíme, děkujeme za zpětnou vazbu. Vámi objednaný produkt je k odeslání do 12 pracovních dnů. Jelikož v tomto období jsme prožívali kouzla Vánoc, objednávka zpoždění nemá :)