• zboží dodali
    • trochu delší dodací lhůta

V MT elektro jsem koupil náhradní díl (dotykové sklo) na opravu staršího tabletu, který bych jinde těžko sehnal. Díl přišel rychle, dobře zabalený a funguje bez problému. S obchodem jsem zcela spokojen.
    Děkuji.

• Cena, rychlost dodávky

• doručení atp. OK
    • Produkt neodpovídá popisu/vyobrazení, v dodávce chybí nástroje na montáž, přestože, jsou zobrazeny na fotkách produktu. To, že jsou nástroje součástí dodávky byl hlavní důvod, proč jsem zvolil tento obchod, jinak jsem mohl objednat výhodněji jinde.

Reakce obchodu MT elektro

Dobrý den. Jedná se o produkt LCD Huawei Mate 8 . Spletl jste se . Nic z toho co píšete není pravda .Do komentáře překopíruji co bylo uvedeno u produktu:
    LCD Displej + LCD Sklíčko + Dotykové sklo + Přední kryt Huawei Mate 8 - DEMONT
    LCD + dotyk + rámeček Huawei Mate 8
    Nový díl, cca týden používaný -demont.
    (díl namontován v telefonu, který byl týden používaný, poté přestala fungovat zákl.deska).
    Díl je v rámečku - nemusíte lepit.
    Foto je ještě se základovou deskou a flexy(toto není v ceně).
    Možná jste koukal na více nabídek a pomýlil jste se .Bylo by vhodné Váš komentář upravit.

• doufám že bude v pořádku baterie

• Rychlé jednání a doručení zásilky

Vše v pohodě:Doporučuji.

Bohužel i při druhé objednávce stejného zboží , neboť první objednávka byla prý doručena na jinou adresu , balíček opět nebyl doručen.

Reakce obchodu MT elektro

Nakonec vše dopadlo dobře. To cestování je náročné.

Rychlé a solidní jednání.

Rychlé jednání

• Specializovaný obchod

Měli požadovaný produkt za velmi dobrou cenu.

Zboží přišlo včas a v pořádku.

• Zmatky s dopravou, eshop mi sám změnil balíkovnu, do které jsem chtěla balík doručit. Původní balíkovna nebyla pro příjem zavřená, tak neruzím proč
    • Poškozena krabice od lega. Nic zásadního, ale byl to dárek, tak to mevypadalo hezky...

Vše v pohodě, akorát byly nůžky dodány na jinou zásilkovnu, než jsem si přál. Ale jelikož to bylo před Vánocemi a zásilkové služby nevědí kde jim hlava stojí kvůli obrovskému vytížení svých zaměstnanců, tak to zcela chápu. Nikdo není neomylný.

bezproblémové, rychlé

• Žádná
    • Dlouhá doba doručení
    • Zaplatila jsem za zboží a zboží stále nemám a to už je 14 dní co jsem zboží zaplatila
    • Obchod velice neochotný věc řešit

• položky skladem
    • okamžité zpracování objednávky

• Ostrava - Praha, dodání za rozumný čas
    • zboží bez poškození

• Vše ok
    • Žádná

• Zboží mohlo být lépe v karabičce zabalené.

• komunikace s obchodem
    • chvályhodně příznivá cena
    • obchod objednávku zboží svévolně zrušil

Postupu obchodu MT elektro příliš nerozumím.
    Objednanou dílenskou lampu mi obchod odepřel poslat s odůvodněním, že již není na skladě. Navzdory tomuto ujištění byl titul v odstupu skoro dvou týdnů, kdy se vyjadřuji k prodejci, nadále součástí jeho nabídky!?!