Datum doručení dle dodavatele 24.9 a 29.9 stále nic

• Dvířka v pořádku
    • Samolepka blesku nedorazila

Dobrý den.
    Pokud Vám nebyla zásilka doručena v pořádku, resp. něco chybělo, měl jste nám toto oznámit mailem nebo telefonicky. Ihned bychom zjednali nápravu. Samolepku zasíláme poštou.

• Více takových

Jsem velmi spokojen! Ale raději nikomu nic nedoporučuji abych si to později neschytal, poradím jak jsem s kým a čím byl spokojen!

• Od 21.9. čekám n objednané zboží!!

Vážený zákazníku,
    při objednání zboží na našem e-shopu jste zvolil formu úhrady zálohou.
    Zálohová faktura Vám byla mailem odeslána 22.9. ve 13:49 a znovu 3.10. ve 14:12 hodin.
    Zboží odesíláme až po uhrazení zálohové (proforma) faktury, což se ve Vašem případě nestalo.
    Proto jste zboží nemohl dosud obdržet.
    Pokud jste zboží chtěl ihned, bylo vhodnější zvolit formu úhrady dobírkou a uhradit částku hotově nebo platební kartou řidiči přepravní společnosti, který by zboží dovezl.

• osoba, která vše řeší by měla jít za pokladnu a nedělat tuto činnost, když nekontroluje co dělá.
    • komunikace jako s blbcem
    • zde už nenakoupím
    • kvůli demenci balíček naháněn po přepravcích a jejich depech
    • neochota odesílatele řešit celou situaci

Vyjádření přepravce:

"Dobrý den,
    situaci jsme prověřovali na depu, dle jejich vyjádření kurýr na adrese 08/09 byl, prý se jedná o rodinný dům, kde kurýr hovořil s rodinnou příslušnicí a protože neměla peníze na úhradu balíku, pokoušela se dovolat příjemci, ale marně. Poté bylo kurýrovi řečeno, že si balík vyzvednou osobně. Balík nebyl vyzvednut a poté nám přišel od adresáta pokyn na doručení 12/09, kdy byl balík doručen.

Děkuji.

General Logistics Systems
    Czech Republic s.r.o."

Nerez dvířka super akorát nešli zavírat tak jsem musel dopravit,pozinkované podložky vyměnil jsem je za nerezové,panty jsem taktéž vyměnil za nerezové,zámek jsem neměnil ten jsem zanechal ale není k tomu klička na otvírání,takže budu muset něco udělat.Ještě budu muset udělat nějaké otvory na přichycení do zdiva.

Reakce obchodu Mřížky & Dvířka

Pokud Vám výrobek nevyhovoval, měl jste jej vrátit nebo reklamovat, Provedli bychom výměnu obratem, pokud nebylo zboží v pořádku. Úpravami výrobku a výměnou jeho částí tak již, bohužel, ztrácíte nárok na reklamaci. Klička není součástí výrobku, je třeba ji objednat zvlášť.

• komunikace

Reakce obchodu Mřížky & Dvířka

na objednávku bylo reagováno 2.5. tímto mailem, avšak nedokážeme ovlivnit, aby si příjemce e-mail přečetl...:
    -----Original Message-----
    From: Mřížky & Dvířka o.s. [mailto:[email protected]]
    Sent: Tuesday, May 2, 2017 8:34 AM
    To: z důvodu ochrany zákazníka byla adresa pro účel odpovědi odstraněna
    Subject: Potvrzení přijetí objednávky č. OP0556

Dobrý den.
    V příloze zasíláme doklad: Potvrzení přijetí objednávky č. OP0556.
    Jelikož tato dvířka byla nabízena jen jako jeden kus - doprodej zbylého atypu - a přes víkend jej objednali dva zákazníci (nějaký pán a Vy), nemůžeme Vám dvířka zaslat obratem.
    Abychom však oběma vyhověli, expedujeme zboží v pořadí, jak přišly objednávky. Pro Vás tedy vyrobíme dvířka zhruba do týdne. Děkuji za pochopení.

Marcela Vajnerová
    MŘÍŽKY & DVÍŘKA, o.s.

Zboží jsem objednal a již se mnou nikdo nekomunikoval ani zboží nedorazilo

• Neinformuje o ničem. Zboží jsem obj. před 10 dny a nic.....žádné zboží, žádná komunikace kdy zboží dorazí.