• Po týdnu od objednání zboží žádná informace, jestli zboží mají vůbec na skladě, resp. kdy bude dopravcem doručeno.

zboží dodáno bez omluvy o týden později než mělo být

• Dlouhé vyřízení objednávky

Zboří bylo sice doručeno velmi brzy, ale velmi špatném stavu. Krabice zbytečně spojené folií dohromady. Po rozbalení byly krabice potrhané,
    ale i jednotlivé balíky v krabicích byly také potrhané, zmuchlané. Zboží sice prodávají v akci, ale ve velmi, velmi špatném stavu. Zboží je na hranici použitelnosti, resp. nepoužitelnosti. Velké zklamání.

Zboží zaplacené a zatím ani po týdnu nedorazilo. Tak nevím

• Dlouhé dodání
    • Žádná komunikace od obchodu

Zboží skladem po třech dnech pořád žádné info že je k vyzvednutí i když ho tam mají komunikace nulová

Asi mají Vánoční prázdniny. Nicméně, když jsem pozorněji zkoumal stránku obchodu, tak tam mají napsáno dodání po 10. lednu 2024. Asi jsem si toho nevšimnul.

• dobrý sortiment zboží za poměrně nízké ceny
    • Příliš dlouhá doba na vyřízení objednávky

Při emailování s obchodem mi bylo sděleno, že v době od 23.12.2023 do 4.1.2024 byla prováděna inventura a že to bylo oznámeno na webu prodejny, bohužel v době provádění objednávky dne 26.12.2023 na webu nic nebylo uvedeno a jelikož bylo zboží skladem mohlo být expedováno .

• ceny dobré
    • chybné údaje při objednávce zboží
    • dlouhé dodací lhůty

Zboží, které bylo při výběru do košíku s termínem dodání do 24 hodin nemám po šesti dnech doručené. Kdybych věděl, že to bude takto (už podruhé) probíhat objednal bych jinde. Vázne mi na tom dokončení zakázky.

Obchod nekomunikuje,ale po hodině přijde zpráva o hotové objednávce .Po týdnu nic nedorazilo ,proto jsem objednávku stornoval

Dost mě překvapilo, že až poté, co jsem zboží objednal a zaplatil kartou dopředu, jsem zjistil, že bude zboží doručeno za mnoho dní. Stále nic nemám. Takže můj 1. a zároveň poslední nákup u této firmy. Kdyby rovnou uvedli u daného zboží, že ho nemají a že bude možná za 14 dnů, tak si vše objednám jinde.

• Zboží mi bylo v pořádku doručeno až na malou chybičku, která se vloudila asi při balení. Balič či balička opomněla přibalit zvolený dáreček k objednávce. Ano, chyba se může stát.......

Naskladnění objednaného zboží 2 x prodlouženo.

Objednávku jsem nakonec zrušila, nedodání zboží v avizované dodací lhůtě (mimochodem se lišila od dodací lhůty uvedené na e-shopu, prodloužená dodací lhůta uvedena až v potvrzení zaplacené objednávky, ale ani ta nebyla dodržena), komunikace nebo omluva ze strany obchodu nula. Platba ale byla vrácena rychle.

• Ačkoliv byly etikety na eshopu skladem, na druhý den mi přišel mail, že budou naskladněny až za 14 dnů. Dosud nedorazily.

Dobrý den, zboží jsem zaplatila 2x. Poslala jsem e-mail s žádostí o vrácení jedné platby a nikdo mi neodpověděl. Bez reakce několik dnů

V obdržené SMS k výzvě o vyzvednutí objednávky nebyla informace o tom, že bude obchod uzavřen celých 11 dní.

• Bylo doručeno jiné zboží, po dohodě o výměně bylo chybně dovezené zboží odvezeno s tím, že zboží, které máme objednané není na skladě. Takže jsme zaplatili zboží, které nemáme a nevíme, zda mít budeme.
    • Jako nevýhodu vnímáme špatnou komunikaci obchodu.

Zboží uvedené skladem na netu prodejce za několik dní stornoval s tím, že zboží nemá. Tak si skutečně seriózního obchodníka nepřestavuji.

Zboží, které mělo být skladem objednáno 17. 3., do dnešeního dne jsem nbeodržel žádné avízo ani informaci o stavu objednávky. Nedoporučuji.