• Vystavujete zboží které nejste schopni dodat.

• nulová reakce na maily - dodávka se táhla 10 dní a na moje dotazy žádná reakce
    • objednaného zboží dorazila jen polovina (ale dobírku jsem zaplatil za celou objednávku) - a opět nulová reakce na maily

opravdu neporučuji - velmi nespolehlivý prodejce

• Zboží vracet nebudu z finančních důvodů.

Zboží dorazilo dle sjednané objednávky ale nefunkční(plnička nefunguje,napájecí zdroj při stisknutí zkratuje-zhasíná kontrolní LED a plnička se ani nerozběhne.

• je prehledny rychle jednani

doporucuji

• Obchod jeden den napsal, že zboží objednávk je vyřízena a byla odeslána a za 2 dny mi přišlo, že objednávku stornovali, protože zboží nemají.
    • Nekomunikuje

• žadne
    • špatna komunikace

nenakupovat špatne zboží

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Dobrý den,dovolujeme si požádat zákazníky,kteří měli problém se zásilkou,nebo jiný problém k řešení na našem internetovém obchodě, aby nás kontaktovaly přes náš nový online chat kde vyřešíme vše k jejich spokojenosti po provedení personálních změn v naší firmě. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Objednane zbozi bylo zaslano na fakturacni adresu misto na dodaci adresu, prestoze byly obe vyplneny radne a na dodaci adresu byl obchod vyslovne upozornen i v poznamce k objednavce.
    Zbozi dorazilo castecne jine... Clearomizér eGo - čirý CE5+ (5ks) byly 2 ks ruzove

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Pokud pominu, co předvedli s dodáním, jako největší problém vnímám fakt, že již před tydnem mi měli vrátit penize, což se nestalo!

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

• Nabízel zboží, které jsem hledal.
    • Objednávka potvrzena 2.7. do 25.7. žádná zpráva ani odpověď na dotaz.

První zkušenost s tímto obchodem je zatím zcela negativní. Objednávku jsem provedl v www.akcenazbozí.cz a odpovídám na nákup v Mp3-a-mp4-prehravace.cz. To je taky takové zvláštní. Který z nich je ten špatný nebo snad oba?

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

• Neposlali vsechno co jsem zaplatil. Neodpovidaj emaily.

Spatne.

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

• Obchod nekomunikuje při dodání dokladu o nákupu zboží.

Obchod dodá to, co si zákazník objednal, ale bez dokladu o zakoupení zboží (na emaily nereaguje).

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Je to vyhazování peněz z okna podprsenka je absolutně nepoužitelná, prsa vůbec nedrží a když si ji člověk nasadí visí úplně stejně, navíc nehorázně drásají bradavky...radši budu za pitomce s ramínky.

• hadice mi při prvnim zalívani praskla

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Dobrý den,v případě poškození produktu máte samozřejmě možnost hadici reklamovat a ne bezhlavě rozdávat neopodstatněné hodnocení pokud jste se problém s obchodem ani nesnažil řešit. Bohužel realita je již taková že spokojení zákazníci nehodnotí a hodnotí pouze ti kteří jsou nespokojení a bohužel jsou to často ti kteří vzniklý problém nechtějí řešit nebo mají nějaký (nejspíš psychický) problém v sobě. Více k tomu nemám co říct.